Szamba betonowe Mielec

Firma Szambo Rambo od samego początku istnienia stawia wyłącznie na produkcję zbiorników, które z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania współczesnych klientów. Dopracowaliśmy do perfekcji nasz zakład produkcyjny oraz stworzyliśmy dogodne miejsca pracy dla naszych pracowników, dzięki czemu jesteśmy doskonale rozpoznawalni w całym regionie. Oferujemy sprawdzone i pewne szamba betonowe w Mielcu w niskich cenach. Wszystkie są nowe i objęte gwarancją i istnieje możliwość ich spersonalizowania. Zapewniamy transport na terenie całego kraju pojazdem ciężarowym z dźwigiem HDS, a także błyskawiczną realizację zamówienia.

Czym charakteryzują się szamba betonowe sprzedawane w Mielcu przez firmę Szambo Rambo?

Wszystkie szamba betonowe sprzedawane w Mielcu przez naszą firmą mają jedną podstawową cechę, która wyróżnia je na tle innych – bezkompromisową i najwyższą jakość wykonania. Cały zbiornik wraz ze ściankami jest odlany wraz z dnem, dzięki czemu charakteryzuje się dużą wytrzymałością na zniszczenia mechaniczne w miejscach łączeń, które występują w zbiornikach innych producentów. Sam beton klasy B-25 i szczelność sklasyfikowanej na poziomie W8 gwarantuje brak ryzyka przeciekania. Dodatkowo zastosowaliśmy w przypadku tego surowca hydrouszczelniacze i plastyfikatory, które zwiększają poziom szczelności do najwyższego poziomu, to jednak dalej nie wszystko. Powierzchnia wszystkich szamb betonowych w Mielcu jest również pokryta materiałem izolbet, czyli masą asfaltowo-kauczukową.

Dlaczego zakup szamba u nas się opłaca?

Liczy się dla nas wyłącznie dobro naszych klientów, dlatego z chęcią odpowiadamy na wszelkie zapytania i informujemy o postępach naszych prac, a także pomagamy na każdym etapie zakupu i realizacji. Wszystkie zbiorniki produkujemy w naszym własnym zakładzie i z tego względu jesteśmy w stanie spersonalizować poszczególne modele. Standardowo zbiornik jest wyposażony w zwykłą betonową płytę wierzchnią oraz wieko i jeden kominek. W drodze personalizacji można wyposażyć szamba betonowe w Mielcu w żeliwne wieko oraz płytę najazdową pod auta osobowe lub ciężarowe. Możemy także zamontować dodatkowy kominek. W ofercie znajdują się szamba betonowe o pojemności 4m3 jak i wersje znacznie większe do 12m3, w wariancie jedno- oraz dwukomorowym.