Szamba z wykopem

KOMPLEKSOWA USŁUGA MONTAŻU SZAMB BETONOWYCH Z WYKOPEM

Instalacja zbiornika na nieczystości to wiele działań, do realizacji których niezbędne jest zatrudnienie nawet kilku firm. Koordynacja współpracy oraz znalezienie jednego terminu okazuje się dużym wyzwaniem. 

W odpowiedzi na potrzeby rynku oferujemy kompleksową usługę, obejmującą:

  • sprzedaż zbiornika,
  • transport,
  • wykonanie wykopu, osadzenie i uszczelnienie,
  • ułożenie instalacji sanitarnej,
  • zasypanie zbiornika.
Popularne szamba betonowe:

Nasi pracownicy przeprowadzą wszystkie niezbędne prace, dbając o jakość wykonania, gwarantując szybką i bezproblemową instalację szamba z wykopem. 

Po zamontowaniu zbiornika przekazujemy klientowi pełną dokumentację powykonawczą zawierającą m.in.:

  • projekt techniczny,
  • deklarację zgodności,
  • certyfikat PZH,
  • aprobatę techniczną ITB,
  • pisemną gwarancję.

Nasza firma Szambo Rambo oferuje między innymi szamba z wykopem przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują wysokiej jakości prac. Zazwyczaj do procesu wykopu szamba oraz jego montażu należało zatrudnić wiele osobnych firm, które po zgraniu terminów mogły przystąpić do swoich zadań. Niestety ze względu na duże trudności logistyczne zazwyczaj wykop pod szambo zajmował znacznie więcej czasu niż wedle planów, przez co klient był zmuszony do dopłaty za usługę ekspresową lub do instalacji samodzielnej, która zawsze okazywała się nieefektywna. W naszej firmie mogą Państwo zlecić zakup szamba z wykopem. Pracują dla nas wyłącznie najlepsi specjaliści z branży, którzy doskonale znają specyfikę betonowych zbiorników i potrafią stworzyć rozwiązania wytrzymałe, trwałe i bezpieczne dla środowiska. Warto poznać tę usługę z bliska.

Dlaczego szamba z wykopem tylko w firmie Szambo Rambo?

Nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i wykopach pod szambo sprawia, że oferujemy wyłącznie najlepsze rozwiązania w całym kraju, które są w stanie spełnić najbardziej wygórowane oczekiwania klientów i inwestorów. Tworzymy wykop pod szambo od podstaw, używając do tego wyłącznie wyselekcjonowanych maszyn i narzędzi. Dzięki temu podczas prac nie wpływamy negatywnie na środowisko naturalne ani nie generujemy zbyt dużej ilości odpadków, co ułatwia odpowiednią dbałość o ekologię. Nasza firma robiąc wykop do szamba, przykłada także ogromną wagę do kwestii bezpieczeństwa użytkowania. Wszelkich prac podejmujemy się bowiem dopiero po ich rozrysowaniu i przemyśleniu, dlatego zawsze w efekcie tworzymy rozwiązania, które nie mają sobie równych na rynku szamb z wykopem.

Szamba betonowe z montażem i wykopem warto zakupić w firmie Szambo Rambo

Wszystkie szamba betonowe z montażem i wykopem znajdujące się w naszej ofercie są jednymi z najlepszych na rynku, gdyż charakteryzują się wieloletnią trwałością i wytrzymałością na zużycie. Do ich wyprodukowania używamy betonu B-25 o przepuszczalności W8, który gwarantuje pełną szczelność przez wiele lat intensywnego użytkowania. Pokrycie zbiorników od strony zewnętrznej masą asfaltowo-kauczukową sprawia, że urządzenia są w pełni bezpieczne dla środowiska. Mocna stal żebrowana w postaci zbrojenia zapewnia doskonałą odporność zbiorników na duże ciśnienie oraz napór gleby po montażu. Oferujemy między innymi szamba betonowe jednokomorowe, jak również szamba betonowe dwukomorowe w wielu wariantach różniące się między innymi pojemnością. Zachęcamy do sprawdzenia wymiarów szamb betonowych, co ułatwi wybór odpowiedniego wariantu, który będzie mógł zmieścić się na działkach z małą ilością wolnej przestrzeni.