SZAMBA Z WYKOPEM

Kompleksowa usługa

Formularz kontaktowy

Kompleksowa usługa montażu szamb betonowych z wykopem

zamiast kilku firm
koordynacja współpracy
znalezienie jednego terminu
szybka i bezproblemowa instalacja

Zajmiemy się całym procesem od początku do końca, bez angażowania nikogo z zewnątrz. Każda usługa jest przeprowadana przez naszych specjalistów.

Każde działanie jest dokładnie przeanalizowane i zaplanowane tak by zaoszczędzić jak najwięcej Państwa cennego czasu.

Nie rozbijamy terminów i nie przeciągamy zbędnie czasu realizacji. Dostosowujemy się do potrzeb indywidualnych klienta i staramy się im podporządkować.

Nasze prace przebiegają bez komplikacji i realizowane są w najkrótszym mozliwym czasie.

Zajmiemy się dostawą i montażem zbiornika

696 853 721 576 720 949

Nasza firma Szambo Rambo oferuje między innymi szamba z wykopem przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują wysokiej jakości prac. Zazwyczaj do procesu wykopu szamba oraz jego montażu należało zatrudnić wiele osobnych firm, które po zgraniu terminów mogły przystąpić do swoich zadań. Niestety ze względu na duże trudności logistyczne zazwyczaj wykop pod szambo zajmował znacznie więcej czasu niż wedle planów, przez co klient był zmuszony do dopłaty za usługę ekspresową lub do instalacji samodzielnej, która zawsze okazywała się nieefektywna. W naszej firmie mogą Państwo zlecić zakup szamba z wykopem. Pracują dla nas wyłącznie najlepsi specjaliści z branży, którzy doskonale znają specyfikę betonowych zbiorników i potrafią stworzyć rozwiązania wytrzymałe, trwałe i bezpieczne dla środowiska. Warto poznać tę usługę z bliska.

KOMPLEKSOWA USŁUGA
załatwimy wszystko za Ciebie!
wykonanie wykopu, osadzenie i uszczelnienie
sprzedaż zbiornika
transport
ułożenie instalacji sanitarnej
zasypanie zbiornika
rozliczenie usługi
Masz pytania? Zadzwoń!
696 853 721 576 720 949

Cennik

W firmie Szambo Rambo oferujemy najlepsze szamba betonowe jednokomorowe oraz dwukomorowe, a także wiele innych produktów wykonanych z najlepszej jakości betonu klasy B-25. Warto wśród nich wyróżnić piwniczki oraz kanały samochodowe, które spełniają oczekiwania współczesnych klientów już od wielu lat od ich wprowadzenia do naszej oferty. Każdy betonowy zbiornik dostępny w naszej firmie jest wykonany z największą precyzją i przy zastosowaniu nowoczesnej linii produkcyjnej.

STREFA I
4m3 3600zł
5m3 3700zł
6m3 3700zł
8m3 4300zł
10m3 4500zł
STREFA II
4m3 3800zł
5m3 3900zł
6m3 4000zł
8m3 4500zł
10m3 4700zł
STREFA III
4m3 4000zł
5m3 4100zł
6m3 4200zł
8m3 4700zł
10m3 4900zł


DODATKI

Płyta najazdowa
do zbiorników 4m3-6m3
200zł
Płyta najazdowa
do zbiorników 8m3-10m3
300zł
Przegroda (zbiornik dwukomorowy)
200zł
Wieko żeliwne
200zł
Metr bieżący rury (wykop, wypoziomowanie, położenie rur, zasypanie oraz podłączenie)
100zł (metr)
Metr bieżący rury pod szybkozłącze
150zł (metr)
Syfon pod szybkozłącze
350zł
Studzienka rewizyjna
400zł

Masz pytania?

Zadzwoń!

696 853 721 576 720 949

Tomasz Jóźwiak

Cała praca została wykonana zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Jestem bardzo zadowolony.


Adam Król

Polecam! Ekipa spisała się na medal. Wszystko działa bez zarzutu!


Jerzy Kolasa

Wstępne rozmowy uświadomiły mi jak ważny jest dobór zbiornika. Dzięki podejściu konsultanta udało mi się wybrać ten, który spełnia moje oczekiwania.


Popularne szamba betonowe:

Dlaczego szamba z wykopem tylko w firmie Szambo Rambo?

Nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i wykopach pod szambo sprawia, że oferujemy wyłącznie najlepsze rozwiązania w całym kraju, które są w stanie spełnić najbardziej wygórowane oczekiwania klientów i inwestorów. Tworzymy wykop pod szambo od podstaw, używając do tego wyłącznie wyselekcjonowanych maszyn i narzędzi. Dzięki temu podczas prac nie wpływamy negatywnie na środowisko naturalne ani nie generujemy zbyt dużej ilości odpadków, co ułatwia odpowiednią dbałość o ekologię. Nasza firma robiąc wykop do szamba, przykłada także ogromną wagę do kwestii bezpieczeństwa użytkowania. Wszelkich prac podejmujemy się bowiem dopiero po ich rozrysowaniu i przemyśleniu, dlatego zawsze w efekcie tworzymy rozwiązania, które nie mają sobie równych na rynku szamb z wykopem.

Szamba betonowe z montażem i wykopem warto zakupić w firmie Szambo Rambo

Wszystkie szamba betonowe z montażem i wykopem znajdujące się w naszej ofercie są jednymi z najlepszych na rynku, gdyż charakteryzują się wieloletnią trwałością i wytrzymałością na zużycie. Do ich wyprodukowania używamy betonu B-25 o przepuszczalności W8, który gwarantuje pełną szczelność przez wiele lat intensywnego użytkowania. Pokrycie zbiorników od strony zewnętrznej masą asfaltowo-kauczukową sprawia, że urządzenia są w pełni bezpieczne dla środowiska. Mocna stal żebrowana w postaci zbrojenia zapewnia doskonałą odporność zbiorników na duże ciśnienie oraz napór gleby po montażu. Oferujemy między innymi szamba betonowe jednokomorowe, jak również szamba betonowe dwukomorowe w wielu wariantach różniące się między innymi pojemnością. Zachęcamy do sprawdzenia wymiarów szamb betonowych, co ułatwi wybór odpowiedniego wariantu, który będzie mógł zmieścić się na działkach z małą ilością wolnej przestrzeni.