Informacje na temat firmy / producenta szamb betonowych

Zbrojenia Zbiorników Firmy Szambo Rambo

Jesteśmy producentem zbiorników betonowych, który od lat świadczy usługi na terenie całego kraju a nawet europy. Cechuje nas profesjonalna obsługa każdego klienta, terminowa dostawa oraz wysoka jakość produktów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu klientów ciągle poszerzamy nasz asortyment.

Dzięki temu zbiorniki betonowe firmy SZAMBO RAMBO znalazły swoje zastosowanie jako:

Nasze zbiorniki wykonane są z betonu klasy B-25 o przepuszczalności W8.
Ściany zbiorników odlane są razem z dnem, do betonu dodany środek wzmacniający szczelność, beton jest odpowiednio wibrowany z dodatkiem plastyfikatorów i hydrouszczelniaczy, zbrojony stalą żebrowaną oraz zabezpieczony od zewnątrz masą asfaltowo-kauczukową (izolbet), co pozwala nam uzyskać wysoką jakość betonu, szczelność i wytrzymałość.

Proces Odlewania Zbiorników Szambo Rambo

Dlaczego warto nam zaufać?

1. Jesteśmy wieloletnim producentem szamb więc kupujecie Państwo zbiornik u źródła, bez opóźnień, wysokich cen i innych potencjalnych problemów związanych z zakupem przez pośredników.

2. Oferujemy najkorzystniejszy na rynku TANI TRANSPORT ŁĄCZONY, dzięki któremu nasze zbiorniki docierają do klientów w przeciągu 2-4 dni od złożenia zamówienia.

3. Transport odbywa się z wykorzystaniem naszego samochodu ciężarowego wraz z dźwigiem HDS.

4. Nasze zbiorniki posiadają pełną dokumentację tj. Atest PZH Aprobata ITB oraz Deklarację.

5. Jesteśmy ekspertami i produkujemy szamba na lata! A nasi pracownicy to fachowcy posiadający wieloletnie doświadczenie w tej branży. Zrealizowaliśmy już z sukcesem setki inwestycji!

W cenę szamba wchodzi:

– zbiornik
– płyta wierzchnia
– kominek
– wieko betonowe
– pisemna gwarancja
– projekt techniczny
– deklaracja zgodności
– atest pzh
– aprobata itb

Dodatkowo:

– właz żeliwny
– płyta najazdowa
– przegroda
– dodatkowy komin

Nowość:

Świadczymy usługę kompleksową. Zapewniamy transport, wykop, osadzenie, uszczelnienie, montaż rur oraz zasypanie zbiornika.

Zapewniamy transport z HDS-em i montaż na terenie całego kraju.