Szamba jednokomorowe

Szamba betonowe jednokomorowe dostępne w naszej ofercie wyróżniają się ponadprzeciętną jakością i wytrzymałością. Ze względu na solidność i szczelność zbiorników mamy pewność, że nasze rozwiązania sprawdzą się mimo upływającego czasu. Działamy na rynku od lat, realizując zlecenia w oparciu o najwyższe standardy jakości obsługi klienta i kompleksowe podejście do każdego zamówienia.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania, wytrzymałe materiały oraz środki zabezpieczające konstrukcję szamb betonowych jednokomorowych, co poprawia ich wydajność nawet w trudnych warunkach eksploatacyjnych.

Wytrzymałe szamba betonowe jednokomorowe

Wytrzymała konstrukcja szamba jednokomorowego ma wpływ na bezpieczny proces użytkowania zbiornika. Wykorzystujemy beton klasy B-25 o przepuszczalności W8. Ponadto ściany konstrukcji odlane wraz z dnem, środek wzmacniający beton oraz zabezpieczenie masą asfaltowo-kauczukową (izolbet) poprawiają jego szczelność i trwałość.

Nie bez znaczenia pozostaje odpowiednio wibrowany beton, który poprzez dodatek plastyfikatorów i hydrouszczelniaczy, a także zbrojenia stalą żebrowaną gwarantują ponadprzeciętną wytrzymałość. W ramach realizacji zlecenia oferujemy kompleksową pomoc zarówno w zakresie doradztwa, profesjonalnej obsługi, wykonania, jak i finalizacji zamówienia. Zajmujemy się przygotowaniem projektu technicznego, transportem zbiornika, wykonaniem wykopu, osadzeniem i uszczelnieniem szamba jednokolorowego, a także ułożeniem instalacji sanitarnej oraz zasypaniem zbiornika.

Szamba betonowe jednokomorowe z atestem PZH

W trosce o komfort i wygodę naszych klientów dbamy o deklarację zgodności z projektem technicznym, aby zapewnić satysfakcjonujący proces użytkowania z zachowaniem wszelkich standardów jakości. Wytrzymałe materiały oraz starannie zaprojektowana konstrukcja szamba jednokomorowego spełniają założenia atestu PZH, mając aprobatę techniczną ITB.

W ramach usług oferujemy tani, szybki i bezpieczny transport przystosowany do przewozu ciężkich konstrukcji samochodami ciężarowymi z dźwigiem HDS. Precyzyjnie zaplanowany łańcuch dostaw gwarantuje dostarczenie zbiornika pod wskazany w ciągu 2-4 dni od złożenia zamówienia.

Do dyspozycji oddajemy zbiorniki betonowe o zróżnicowanej pojemności: