Szamba dwukomorowe

Wymagające warunki eksploatacyjne narzucają najwyższe standardy jakości, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania. W produkcji zbiorników szamba dwukomorowego korzystamy z betonu klasy B-25 o przepuszczalności W8, dzięki czemu mamy pewność, że zarówno warunki atmosferyczne, jak i substancje szkodliwe nie uszkodzą ścian czy dna. Wysokiej jakości materiały gwarantują bezpieczeństwo, szczelność oraz maksymalną trwałość konstrukcji nawet mimo upływu lat zarówno w warunkach prywatnych, jak i komercyjnych. Starannie zaprojektowane szamba dwukomorowe łączą elementy stali żebrowanej, środka wzmacniającego ściany oraz zabezpieczenia od zewnątrz masą izolbetu, dzięki której beton jest wytrzymały. Ponadto dla zachowania jakości ściany zbiorników odlane są wraz z dnem, co wzmacnia konstrukcję nawet przy maksymalnym wypełnieniu zbiornika ściekami.

Szybki i wygodny transport szamba dwukomorowego

Dbamy o kompleksową obsługę zleceń, aby zapewnić Państwu komfort i wygodę. Proces realizacji zamówień na szamba dwukomorowe odbywa się zawsze terminowo, z zachowaniem bezpieczeństwa, w ciągu 2-4 dni od momentu ich złożenia. Tani transport łączony to niewątpliwie jeden z atutów naszej działalności, dzięki czemu optymalizujemy koszty i dbamy o środowisko naturalne. Dowozimy zlecenia naszymi samochodami ciężarowymi wyposażonymi w dźwig HDS, dzięki czemu mamy pewność, że dostawa odbywa się bezpiecznie, zgodnie z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Nie bez znaczenia pozostaje kompleksowe oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia. Zajmujemy się sprzedaż szamb, ich transportem, wykonujemy wykop, osadzenie i uszczelnienie, a także zasypywanie zbiornika.

Bezpieczne i wytrzymałe szamba dwukomorowe

Zbiorniki na szamba dwukomorowe objęte są pisemną gwarancją oraz pełną dokumentacją (atest PZH). Zawierają aprobatę techniczną ITB oraz deklarację zgodności, dzięki czemu mamy pewność, że projekt techniczny konstrukcji, wykonanie i dobór materiałów są zgodne z obowiązującymi standardami. Do dyspozycji oddajemy zbiornik, płytę wierzchnią, kominek, wieko betonowe oraz dokumenty. Oferujemy możliwość zakupu wieka żeliwnego, płyty najazdowej pod auta osobowe i ciężarowe oraz dodatkowego kominka. Zgodne z indywidualną wyceną zapewniamy wykop i podłączenie zbiornika. Różnorodność pojemności szamb dwukomorowych z pewnością ułatwi dopasowanie rozwiązania do warunków sanitarnych oraz planu zagospodarowania. 

Do wyboru klientów są:

  • szambo betonowe dwukomorowe 12 m3 (standard, niska, wysoka),
  • zbiornik o pojemności 10 m3 (standard, niska, wysoka),
  • szambo betonowe 9 m3, 8m 3 i 6 m3.