Zbiorniki na deszczówkę

Zbiorniki na deszczówkę wykonujemy z dbałością o każdy szczegół. Skomplikowany proces przygotowania konstrukcji i jej zamontowania realizujemy kompleksowo, aby zagwarantować maksymalną satysfakcję oraz wygodę naszym klientom. Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały. Beton klasy B-25 o przepuszczalności W8 zapewnia maksymalną trwałość i wytrzymałość mimo upływu lat czy też działania niekorzystnych czynników atmosferycznych. Aby zabezpieczyć konstrukcję, dodatkowo wzmacniamy beton profesjonalnymi środkami oraz wykorzystujemy proces wibrowania z dodatkiem plastyfikatorów i hydrouszczelniaczy.

Zbiorniki na deszczówkę w zestawie z płytą wierzchnią, kominkiem, wiekiem betonowym, pełną dokumentacją i gwarancją pisemną sprawdzą się w każdej sytuacji. Dostępne wymiary umożliwiają wybór dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji – od małych zbiorników 4 m3, po większe pojemności sięgające 12 m3, które będą niezastąpione na placach budowy oraz na terenie hal przemysłowych.

Zbiorniki na deszczówkę – bezpieczne i wytrzymałe

Zaletą zbiorników na deszczówkę z naszej oferty jest wzmocniona konstrukcja za pośrednictwem betonu zbrojonego stalą żebrowaną oraz dodatkowego zabezpieczenia od zewnątrz masą asfaltowo-kauczukową. Izolbet pozwala na uzyskanie betonu charakteryzującego się najwyższą jakością z zachowaniem jego maksymalnej szczelności i wytrzymałości w nawet najbardziej wymagających sytuacjach. Nie bez znaczenia pozostaje dokumentacja świadcząca o spełnieniu kryteriów bezpieczeństwa. Deklaracja zgodności, certyfikat PZH i aprobata techniczna ITB to opinie specjalistów, dzięki którym nasi klienci mają pewność, że zakupiony zbiornik na deszczówkę jest produktem najwyższej jakości.

Transport zbiorników na deszczówkę

Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie, realizujemy zlecenia kompleksowo. Nasi pracownicy od początku do końca przeprowadzają wszystkie prace, co ma bezpośredni wpływ na szybką, bezproblemową instalację konstrukcji. Dbamy o to, aby zbiorniki na deszczówkę dotarły do Państwa terminowo, dlatego między innymi oferujemy tani transport łączony. Zlecenie dociera pod wskazany adres w ciągu 2-4 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Wykorzystanie samochodu ciężarowego z dźwigiem HDS gwarantuje bezpieczeństwo i maksymalny komfort. Transport łączony polega na dostawie zbiorników z możliwością przewozu kilku konstrukcji, dzięki czemu nie tylko koszt transportu jest niższy, ale również optymalizuje czas pracy i emisję dwutlenku węgla.