Szamba betonowe 12m3 (12000l)

Betonowe szamba 12m3 są wykonane z najwyższej jakości betonu klasy B-25, który zapewnia wiele lat użytkowania bez obaw o wystąpienie jakichkolwiek awarii. Nasze szamba betonowe zostały wykonane z betonu wzbogaconego między innymi hydrouszczelniaczami oraz plastyfikatorami, a także środkami zwiększającymi jego szczelność.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Ścianki szamb 12m3 są wzmocnione prętami żebrowanymi, co gwarantuje zachowanie wymiarów i konstrukcji przez wiele lat. Wnętrze wszystkich szamb betonowych 12000 l zostały wykończone izolbetem, czyli masą asfaltowo-kauczukową, która zapewnia stuprocentową szczelność szamba przez wiele lat użytkowania. Wycieki oraz rozszczelnienia mogą skutkować skażeniem środowiska, dlatego szamba wykonane ze zbyt słabego betonu stanowią ogromne zagrożenie. Wszystkie szamba 12m3 dostarczamy przy pomocy transportu łączonego w bardzo niskiej cenie w przeciągu 2-4 dni od chwili złożenia zamówienia.

Szamba betonowe 12m3 – dodatkowe informacje

Wszystkie szamba betonowe 12m3 mają wymiary zawsze w pełni zgodne z kartą produktu, dzięki czemu łatwo je zainstalować i zamontować we właściwym miejscu w gruncie. Wielu producentów szamb niższej klasy nie zwraca należytej uwagi na wymiary szamb betonowych, wskutek czego ich instalacja jest znacznie trudniejsza, a czasami wręcz niemożliwa. Każdy model szamba został objęty naszą gwarancją producenta i jest dostępny w bardzo niskiej cenie. Wszystkie posiadają niezbędne Atesty PZH oraz Aprobatę ITB i Deklaracje, dzięki czemu są w pełni zgodne z aktualnymi wymaganiami prawnymi i są bezpieczne zarówno dla środowiska, jak i dla użytkowników.

Pełen zakres usług związanych z zakupem i montażem szamb betonowych 12m3

Szamba betonowe 12m3 mają niską cenę z montażem przy użyciu naszego własnego transportu łączonego. Zbiorniki dowozimy na miejsce przeznaczenia w 2-4 dni od złożenia zamówienia za pomocą samochodu ciężarowego wyposażonego w dźwig HDS. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów z branży, zwracając szczególną uwagę na ich doświadczenie w projektowaniu oraz produkcji. Każdy zbiornik jest sprzedawany w dużym komplecie, który składa się ze zbiornika, płyty wierzchniej oraz kominka i wieka betonowego. Komplet możemy dodatkowo doposażyć w wieko żeliwne oraz płytę najazdową pod auto osobowe lub ciężarowe, a także w przegrodę lub dodatkowy kominek. Zapraszamy Państwa do złożenia zamówienia już dziś, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy i asystenci oczekują na pytania pod numerem telefonu oraz pod adresem e-mail i z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości tyczące się zakupu.