Zbiorniki na deszczówkę 8000l

Do produkcji prezentowanych zbiorników na deszczówkę 8m3 wykorzystano beton najwyższej klasy B-25 o przepuszczalności W8, co zapewnia maksymalną trwałość i odporność na uszkodzenia, a także na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Aby zabezpieczyć konstrukcję, dodatkowo wzmacniamy beton profesjonalnymi środkami oraz wykorzystujemy proces wibrowania z dodatkiem plastyfikatorów i hydrouszczelniaczy.

Zbiornik betonowy na deszczówkę 8000 l – idealne rozwiązanie do większego gospodarstwa domowego i przedsiębiorstw

Każdy zbiornik betonowy na deszczówkę 8000 l wyróżnia się wzmocnioną konstrukcją przy pomocy betonu i stali żebrowanej, a także dodatkowym zabezpieczeniem od zewnątrz w postaci masy asfaltowo-kauczukowej. Dzięki temu elementy można montować nawet w trudnych i wymagających warunkach. Prezentowane zbiorniki mają wymagane certyfikaty, a także spełniają rygorystyczne normy i wszelkie zasady bezpieczeństwa.

Wśród najważniejszych dokumentów można wymienić certyfikat PZH, aprobatę techniczną ITD (opinie doświadczonych specjalistów), a także deklarację zgodności. Oferowane przez naszą firmę zbiorniki 8000 l, podobnie jak pozostałe produkty, są projektowane na podstawie wieloletniego doświadczenia z wykorzystaniem profesjonalnej i kompleksowej wiedzy. Ich montaż zawsze przebiega szybko i sprawnie po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Kompleksowa obsługa i montaż zbiorników 8000 l

Warto również zwrócić uwagę na kompaktowe wymiary każdego z oferowanych zbiorników 8000 l, dzięki którym produkty te nie zajmują wiele miejsca, a jednocześnie są bardzo pojemne i praktyczne. Oferowana pojemność 8m3 sprawdzi się zarówno w domach jednorodzinnych, mniejszych przedsiębiorstwach, jak i na placach budowy.

Wodę deszczową magazynowaną przez zbiorniki można wykorzystać na wiele sposobów. Między innymi sprawdzi się do podlewania ogrodu, prania, mycia naczyń czy spłukiwania toalety. Wykorzystanie deszczówki znacznie obniża koszty związane z wodą wodociągową, co pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy w skali każdego miesiąca. Zatem jeśli poszukują Państwo sprawdzonych rozwiązań, które są ekologiczne i funkcjonalne to zapraszamy już dziś do skorzystania z naszej oferty.