Wymiary szamb betonowych

W firmie Szambo Rambo znajdują się szamba betonowe w wielu wymiarach, które z pewnością spełnią oczekiwania współczesnych klientów. Dostępne modele różnią się wymiarami zewnętrznymi oraz budową i są przeznaczone dla najbardziej wymagających osób, które oczekują również niskiej ceny zakupu. Do ich produkcji wykorzystujemy najwyższej klasy beton w klasie B-25, którego podstawową zaletą jest odporność i szczelność W8. Dzięki temu szamba są szczelne, trwałe i w pełni odporne na zjawisko kruszenia się czy przepuszczania nieczystości do gleby, co jest ogromnym zagrożeniem dla środowiska naturalnego. Wszystkie ściany zostały odlane razem z dnem, a do składu betonu zostały dodane środki wzmacniające szczelność oraz plastyfikatory i hydrouszczelniacze. Całe szambo jest zbrojone stalą żebrowaną, a wnętrza dzięki zastosowaniu masy asfaltowo-kauczukowej izolbet są w pełni odporne na efekty przeciekania przez wiele lat po zakupie.

Wymiary szamba betonowego dostępnego w firmie Szambo Rambo

Wszystkie wymiary szamba betonowego są zawsze zgodne z kartami produktu, dzięki czemu są powtarzalne, co zdecydowanie ułatwia między innymi ich montaż. Wielu producentów szamb nie zwraca należytej uwagi na zachowanie wymiarów w obrębie danej serii, przez co wielu klientów ma problem z ich instalacją oraz późniejszymi procesami konserwacyjnymi.

Wymiary szamba betonowego 6m3 w wersji jednokomorowej i dwukomorowej wynoszą kolejno 250x200x160 centymetrów i są przeznaczone do mało intensywnych zastosowań, np. w domkach letniskowych lub w tradycyjnych domach zamieszkiwanych przez jedną osobę.

Wymiary szamba betonowego 8m3 są nieco większe niż wariantu 6m3, gdyż wynoszą 300x240x150 centymetrów i są przeznaczone do bardziej intensywnych zastosowań. Wymagają jednak w dalszym ciągu niewielkiej ilości miejsca na działce i można je zainstalować w praktycznie każdym przypadku.

Wymiary szamba betonowego 10m3 dzielą się na dwa produkty – standardowe oraz w budowie niskiej. Model standardowy ma rozmiar 300x240x180 centymetrów, a wariant niski ma 350x240x160 centymetrów i jest przeznaczony do małych lub średnich gospodarstw domowych.

Wymiary szamba betonowego 12m3 różnią się zależnie od wersji. Model standard ma wymiary 350x240x180 centymetrów, wariant wysoki 300x240x210 centymetrów, a wersja niska – 400x240x160 centymetrów. Ten model jest przeznaczony głównie do zastosowań w średnich i większych gospodarstwach domowych.

W ofercie posiadamy szamba o różnych wymiarach:

Różne ciekawe informacje na temat szamb betonowych Szambo Rambo

W komplecie sprzedażowym szamb w firmie Szambo Rambo znajduje się zbiornik o odpowiednich wymiarach zewnętrznych wraz z płytą wierzchnią i kominkiem o prawidłowej wysokości, a także wieko betonowe i pełna dokumentacja. Dodatkowo każdy model szamba możemy doposażyć w wieko żeliwne (w bardzo niskiej cenie), jak i płytę najazdową pod auta osobowe lub auta ciężarowe. Nasza firma jest jedną z najbardziej elastycznych na rynku, dlatego oferujemy także możliwość zakupu dodatkowego kominka oraz przegrody. Zapewniamy także dodatkową usługę wykopu oraz podłączenia zbiornika do budynku.

Wszystkie szamba dostarczamy do nabywców za pomocą taniego transportu łączonego w przeciągu 2-4 dni za pomocą samochodów ciężarowych wraz z dźwigiem HDS, który umożliwia szybki rozładunek. Wszystkie modele zostały objęte gwarancją i Atestem PZH oraz Aprobatą ITB i Deklaracją, wskutek czego są zgodne z aktualnymi wymogami stawianymi przez prawo. Zapraszamy do zakupu szamb betonowych w naszym sklepie. Gwarantujemy błyskawiczną dostawę oraz doskonałe warunki współpracy, a w razie jakichkolwiek pytań z chęcią na nie odpowiemy telefonicznie lub mailowo.