Szamba dwukomorowe 12m3

W firmie Szambo Rambo mogą Państwo dokonać zakupu najwyższej jakości szamb betonowych dwukomorowych 12m3, które cechują się wieloletnią trwałością oraz znakomitym wykonaniem. Beton zastosowany do ich produkcji jest odporny na działanie wszystkich czynników zewnętrznych i gruntowych, w tym na niską temperaturę oraz intensywne działanie wilgoci, jak i na duże ciśnienie wywołane napieraniem gleby na ich zewnętrzne ścianki. Zdecydowaliśmy się na beton wysokiej klasy B-25 o przepuszczalności W8.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Zbrojenia zastosowane w szambach betonowych dwukomorowych 12m3 gwarantują spójność konstrukcji przez wiele lat od instalacji i zachowanie fabrycznych wymiarów niezależnie od użytkowania. Podstawą działania szamba w wersji dwukomorowej jest możliwość zatrzymania cięższych nieczystości w pierwszej komorze, a do drugiej przedostają się jedynie nieczystości płynne. To doskonałe rozwiązanie, które zmniejsza koszty eksploatacyjne. Każde szambo dwukomorowe 12m3 zostało wyposażone we właściwy dla tej pojemności układ wentylacji oraz kominki, które umożliwiają dostęp do zbiornika w razie potrzeby.

Warto poznać inne szczegóły szamba betonowego dwukomorowego 12m3

Warto wiedzieć, że każde szambo betonowe dwukomorowe 12m3 ma doskonałą cenę w naszej firmie, dlatego na ich zakup oraz montaż może sobie pozwolić każdy zainteresowany. Wszystkie modele zostały objęte wieloletnią gwarancją pisemną, która upoważnia do napraw w ramach okresu gwarancyjnego, jak i są objęte całą niezbędną dokumentacją. Warto wśród nich wymienić atesty PZH, aprobatę ITB oraz istotne deklaracje. W przeciwieństwie do wielu innych firm, marka Szambo Rambo zapewnia także możliwość transportu łączonego. Jego najważniejszą zaletą jest fakt, iż za pomocą tej usługi możemy dostarczyć szamba 12m3 dwukomorowe do każdego klienta w przeciągu 2-4 dni przy pomocy nowoczesnego samochodu ciężarowego z dźwigiem HDS.

Szambo betonowe dwukomorowe 12m3 – profesjonalne wykonanie i montaż

Każdy model szamba betonowego dwukomorowego 12m3 został zaprojektowany ze zwróceniem szczególnej uwagi na jego trwałość. Beton został wzmocniony specjalistycznym środkiem wzmacniającym jego szczelność oraz plastyfikatorami i hydrouszczelniaczami, a za pomocą wibrowania uzyskujemy każdorazowo jego perfekcyjną gęstość. Szamba betonowe 12m3 dwukomorowe zostały wzmocnione żebrowanymi pętlami i pokryte od strony wewnętrznej izolbetem, czyli masą asfaltowo-kauczukową, gwarantującą najwyższy poziom szczelności przez wiele lat użytkowania. Podstawową zaletą szamb składających się z dwóch komór jest fakt, iż ze względu na ich budowę można je znacznie rzadziej opróżniać, co wpływa na obniżenie kosztów eksploatacyjnych w bardzo dużym stopniu. Zapraszamy do zakupu doskonałych szamb betonowych dwukomorowych 12m3 w firmie Szambo Rambo.