Szamba dwukomorowe 10m3

Szambo betonowe dwukomorowe 10m3, gwarantuje wieloletnie użytkowanie i brak awarii i nadmiernych efektów zużycia. Szambo dwukomorowe 10m3 zostało wykonane z betonu klasy B-25 o doskonałej relacji jakości do trwałości, który wzbogaciliśmy specjalnymi środkami. Specyfiki takie jak hydrouszczelniacze, plastyfikatory oraz dodatki zwiększające szczelność gwarantują doskonałe właściwości użytkowe i są w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Cała konstrukcja została wzmocniona przy pomocy żebrowanych prętów wykonanych ze stali, które zapewniają zachowanie stałych wymiarów konstrukcji i odporność na deformację wskutek ciśnienia oraz napierania gruntu na ścianki. Całe wnętrze szamb dwukomorowych 10m3 w niskiej cenie zostało wykończone przy użyciu znanej, popularnej i szeroko stosowanej masy asfaltowo-kauczukowej. Gwarantuje ona stuprocentową szczelność i jest odporna na ciągły i bezpośredni kontakt z nieczystościami.

Szambo betonowe dwukomorowe 10m3 – inne szczegóły budowy

Wszystkie szamba dwukomorowe 10m3 mają wymiary zawsze zgodne z kartą produktu, dzięki czemu są powtarzalne i nie różnią się między sobą. Wielu producentów szamb z niższej półki projektuje je z dość dużym marginesem błędu. Skutkiem jest fakt, iż pomiędzy dostępnymi modelami mogą występować bardzo duże różnice, uniemożliwiające np. montaż lub przeprowadzenie prac konserwacyjnych. W naszej firmie szamba dwukomorowe 10m3 mają zawsze wymiary zgodne z oczekiwaniami, dzięki czemu ich montaż jest prosty i błyskawiczny. Podstawową zaletą szamb z dwiema komorami jest fakt, iż obniżają koszty eksploatacji szamba dzięki rzadszym procesom opróżniania. Działaniem szamba betonowego dwukomorowego 10m3 jest fakt, iż cięższe nieczystości o większych wymiarach pozostają w pierwszym zbiorniku, a nieczystości płynne i lżejsze przepływają swobodnie do drugiego.

Wysokiej jakości szamba betonowe dwukomorowe 10m3

Warto także zauważyć, że każde szambo dwukomorowe 10m3 ma doskonałą cenę, która jednak nie wpływa na ich najwyższą jakość. Wszystkie szamba zostały objęte okresem gwarancyjnym, dostarczamy je na terenie całej Polski w przeciągu 2-4 dni od złożenia zamówienia za pomocą transportu łączonego w bardzo niskiej cenie. Transport realizujemy niezwłocznie przy użyciu samochodu ciężarowego wyposażonego w dźwig HDS. Jesteśmy także producentem, dzięki czemu możemy zaproponować najlepsze warunki współpracy dzięki pominięciu hurtowników i pośredników. Każde szambo betonowe dwukomorowe 10m3 jest objęte atestem PZH oraz aprobatą ITB. Zapraszamy jeszcze dziś do ich zakupu.