Szamba betonowe Zamość

W firmie Szambo Rambo stawiamy od samego początku naszego istnienia na kompleksową ofertę, w której znajdą Państwo między innymi szamba betonowe w Zamościu. Wszystkie oferowane przez nas produkty są wybierane głównie przez klientów, którym zależy na bardzo wysokiej jakości, a zarazem także niskiej cenie zakupu. Zbiorniki powstają na nowoczesnej linii produkcyjnej, dzięki czemu mają powtarzalne wymiary, zawsze zgodne z informacjami zawartymi na dedykowanej podstronie oraz w instrukcjach. Co więcej, objęcie ich pełną dokumentacją w postaci Aprobaty ITB, Deklaracją oraz Atestem PZH sprawia, że szamba w Zamościu naszej firmy są najpopularniejszymi w całym regionie. Zachęcamy do poznania ich bliżej.

Rodzaje i warianty szamb betonowych w Zamościu

W naszej firmie dostępnych jest wiele szamb betonowych w Zamościu, które różnią się głównie przeznaczeniem. Oferujemy szamba betonowe pojemności 4m3 – idealne do zastosowania w małych domkach letniskowych, jak i warianty o pojemności nawet 12m3, które stosuje się między innymi w przypadku dużych gospodarstw, domów oraz siedzib firm i zakładów produkcyjnych. Poszczególne szamba dostępne w Zamościu różnią się także budową. Znajdą Państwo u nas modele jedno- oraz dwukomorowe. Jako jedna z niewielu firm umożliwiamy szeroki zakres personalizacji poszczególnych modeli poprzez zainstalowanie włazu żeliwnego, płyty najazdowej pod auto ciężarowe lub osobowe, a także dodatkową przegrodę czy komin. Zapewniamy także tani transport łączony, który realizujemy przy pomocy naszego pojazdu z dźwigiem HDS.

Niezawodne i doskonale wykonane szamba w Zamościu tylko w firmie Szambo Rambo

Doskonale wiemy, że każde szambo powinno cechować się jak najlepszą szczelnością, dlatego do produkcji naszych zbiorników wykorzystujemy trwały beton klasy B-25, który dodatkowo uszlachetniamy poprzez zastosowanie środków uszczelniających oraz plastyfikatorów. Pokrycie całego zbiornika grubą warstwą izolbetu, czyli masą kauczukowo-asfaltową, zapewnia w zasadzie całkowity brak ryzyka przeciekania. Zapraszamy do złożenia zamówienia na szamba betonowe w Zamościu już dziś. Gwarantujemy błyskawiczną realizację oraz pomoc specjalistów na każdym etapie współpracy.