Szamba betonowe Wieliczka

Jesteśmy najbardziej znaną firmą produkującą szamba betonowe w całej Polsce, a nasi klienci doceniają głównie wysoką jakość wszystkich produktów oraz ich wieloletnią trwałość. Oferujemy między innymi szamba betonowe w Wieliczce różniące się pojemnością i tym samym także zastosowaniem. Wśród dostępnych propozycji znajdą Państwo niewielkie zbiorniki o pojemności 4m3 – idealne do domków letniskowych lub na małe działki, a także duże i pojemne szamba w Wieliczce 12m3, które są dedykowane do gospodarstw i domów wielorodzinnych. Wszystkie są znakomicie wykonane przy użyciu nowoczesnych surowców i spełniają najbardziej wygórowane normy i oczekiwania.

Warto poznać szamba betonowe w Wieliczce już dziś!

W naszej firmie stawiamy wyłącznie na sprawdzone, pewne i bezpieczne rozwiązania, dlatego postawiliśmy na beton klasy B-25, który odznacza się wysoką szczelnością sklasyfikowaną jako W8. Surowiec ten został dodatkowo przez nas uszlachetniony poprzez zastosowanie dodatkowych uszczelniaczy i plastyfikatorów oraz grubej warstwy masy asfaltowo-kauczukowej izolbet. Takie połączenie materiałów zapewnia najwyższy możliwy poziom szczelności i brak ryzyka wystąpienia przeciekania czy pęknięć. Nie można także zapomnieć o wytrzymałości mechanicznej całego zbiornika. Wszystkie szamba betonowe w Wieliczce są oparte na konstrukcji ze stalowych prętów żebrowanych, które zapewniają wytrzymałość na ciśnienie oraz napór gleby i wód gruntowych.

Szamba betonowe w Wieliczce z montażem firmy Szambo Rambo

Firma Szambo Rambo jest wyspecjalizowana w produkcji szamb betonowych, a podczas naszej obecności na rynku obsłużyliśmy wielu w pełni zadowolonych klientów, którzy polecają nas wśród wszystkich znajomych. To efekt nie tylko znakomicie wykonanych zbiorników, lecz także dużej liczby usług dodatkowych. Warto wśród nich wymienić montaż szamb betonowych w Wieliczce. Proces ten przeprowadzają nasi wykwalifikowani fachowcy, którzy zapewniają szybkie wykonanie wszystkich prac oraz precyzję podczas montażu. Zajmujemy się wykopem oraz podłączeniem niezbędnego osprzętu do budynku. Realizujemy także transport szamb w Wieliczce i w całym kraju.