Szamba betonowe Wałbrzych

Każdy dom musi posiadać system wodno-kanalizacyjny. Skuteczność jej działania zapewniają dobrej jakości elementy. Podstawą każdego systemu jest odpowiedni zbiornik. Szambo Rambo w swojej bogatej ofercie posiada szamba betonowe, które sprawdzą się w domach jednorodzinnych oraz zakładach przemysłowych. Oprócz tego, że są niezwykle funkcjonalne, to chronią środowisko. Zapoznaj się z naszą ofertą szamb betonowych. Wałbrzych to jedno z miast, do którego docierają nasze zbiorniki. Oto co wyróżnia nasze produkty spośród konkurencji.

Budowa szamb betonowych od Szambo Rambo

Szambo Rambo to firma, która posiada ugruntowaną pozycję na rynku. Swoją renomę budowała przez wiele lat. Doświadczenie w produkcji szamb betonowych przekłada się na najwyższej jakości zbiorniki. Nasze produkty są tworzone z betonu klasy B-25 o przepuszczalności W8. Plastyfikatory oraz hydrouszczelniacze zwiększają szczelność naszych szamb. Warto nadmienić, że nasze zbiorniki są odlewane w całości. Dzięki temu nie przepuszczą przez ściany ani kropelki ścieku. Szamba betonowe zbudowane z pojedynczych elementów nie są tak trwałe. Dodatkowo izolbet, który pokrywa wnętrze zbiornika sprawia, że produkt jest szczelny przez wiele lat od osadzenia.

Jaka pojemność szamba betonowego będzie optymalna? 

Zbiorniki betonowe posiadają różne wymiary. W zależności od swoich potrzeb możesz wybrać różne produkty. Wybierając najlepszy zbiornik zastanawiasz się ile m3 powinno mieć przydomowe szambo. W naszej bogatej ofercie znajdziesz zbiorniki, których pojemność wynosi od 4 m3 do 12 m3. Są to zarówno szamba betonowe jednokomorowe, jak i dwukomorowe. Dla domu jednorodzinnego odpowiednią jednostką powinny być zbiorniki o pojemności do 10 m3. Przyjmuje się, że dla czteroosobowej rodziny, w której każdy członek zużywa 180 litrów dziennie, optymalne będzie szambo betonowe o pojemności ok. 7-8 m3. 

Zalety szamb betonowych od Szambo Rambo

Beton jest z natury wodoszczelny. Tworzywa sztuczne i włókna szklane muszą być poddane dodatkowym procesom, aby utrzymać wodę. Nasze produkty nie przepuszczają ani kropelki. Naturalna wodoszczelność betonu zmniejsza ryzyko wystąpienia przecieków w okresie eksploatacji zbiornika.

Ścieki i osady z czasem ulegają rozkładowi. Jeśli zbiornik napełnia się zbyt szybko, należy go przepompować. Ponieważ szamba betonowe są większe, właściciele domów z takimi zbiornikami są mniej narażeni na konieczność pompowania w krótkim okresie. 

Szamba betonowe mogą z łatwością przetrwać wiele lat. Wystarczy o nie dbać, regularnie opróżniać i konserwować, Szamba plastikowe to zazwyczaj tymczasowa inwestycja. Jest to materiał, który z czasem niszczeje i konieczna jest wymiana zbiornika na nowy. Beton to gwarancja bezawaryjnej pracy przez długi czas. 

Dlaczego warto zaufać Szambo Rambo?

Produkujemy szamba betonowe od wielu lat. W tym czasie dopracowaliśmy nasze techniki do perfekcji. Wiemy, że kluczem do sukcesu jest jakość wykorzystywanych materiałów. Szambo Rambo współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami betonu oraz sprzętu. Od lat z naszych zakładów wyjeżdżają kolejne szamba betonowe. Wałbrzych oraz jego okolice to tylko jeden z rejonów w kraju, do których docierają nasze produkty. Zaufało nam już tysiące klientów zarówno indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Nasze szamba betonowe trafiają do domów jednorodzinnych oraz zakładów przemysłowych. W każdym z tych miejsc stanowią podstawę systemu wodno-kanalizacyjnego.