Szamba betonowe Tarnów

Firma Szambo Rambo cieszy się ogromną popularnością w całej Polsce. Klienci doceniają nasze zbiorniki za ich trwałość, stuprocentową zgodność z deklaracjami, a także rewelacyjne podejście do każdej współpracy. Właśnie z tego względu z naszej oferty korzystają zarówno klienci prywatni, jak i duże firmy i gospodarstwa rolne. Oferowane przez nas szamba betonowe w Tarnowie charakteryzują się doskonałą relacją ceny do ich jakości, a także wieloletnią i bezawaryjną pracą. Mamy duże doświadczenie w ich produkcji, dlatego też zapewniamy pełne bezpieczeństwo ich użytkowania i brak obawy skażenia środowiska.

Szamba betonowe w Tarnowie – podstawowe cechy ich budowy

Warto zacząć od tego, iż wszystkie szamba betonowe w Tarnowie wyprodukowane przez naszą firmę są w pełni stabilne i zachowują swoje wymiary zewnętrzne mimo dużego naporu gleby i ciśnienia. Są bowiem zabezpieczone gęstą siatką zbrojenia w postaci stalowych żebrowanych prętów. W przeciwieństwie do wielu innych producentów, my stawiamy na odlanie ścianek bocznych wraz z dnem, co gwarantuje brak ryzyka rozszczelnienia się miejsc łączeń, które zazwyczaj najszybciej ulegają awariom. Każde szambo betonowe w Tarnowie zostało wykonane z betonu klasy B-25, którego najważniejszą cechą jest szczelność na poziomie W8. Ponadto beton dzięki wzbogaceniu go uszczelniaczami oraz plastyfikatorami gwarantuje najlepsze cechy użytkowe przez wiele lat po instalacji.

Szamba betonowe Tarnów – Nasza firma to gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Już od wielu lat zajmujemy się produkcją szamb betonowych w Tarnowie oraz w innych miastach w Polsce. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów z branży, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania natury technicznej oraz prawnej. Dużą zaletą firmy Szambo Rambo jest także ilość dostępnych wariantów. Oferujemy bowiem szamba betonowe w Krakowie w wersji jedno- oraz dwukomorowej, które występują w pojemności od 4m3 do nawet 12m3. Wszystkie modele dodatkowo możemy spersonalizować poprzez wymianę i montaż dodatkowych elementów. Wprowadziliśmy do naszych usług również opcję transportu zbiornika na terenie całego kraju, jak i możliwość montażu i wykopu.