Szamba betonowe Świdnica

Beton jest trwałym, trwałym i wodoodpornym materiałem, dlatego często jest najlepszym wyborem na szambo. Kiedy ludzie kupują zbiornik, chcą mieć pewność, że produkt przetrwa w nawet najtrudniejszych warunkach i będzie spełniał swoje podstawowe funkcje przez długi czas. Dlatego tak popularne są szamba betonowe. W Szambo Rambo wiemy, że zbiorniki to podstawa każdego systemu wodno-kanalizacyjnego, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty były gwarancją Twojego spokoju. Co oferujemy w tej kategorii?

Dlaczego posiadanie odpowiedniego szamba jest kluczowe? 

Kluczowym elementem systemu wodno-kanalizacyjnego jest szambo. To jedno- lub wielokomorowy zbiornik, w którym gromadzą się ścieki z kanalizacji i toalet. Naturalne biochemiczne oczyszczanie ścieków stałych i ciekłych rozpoczyna się w komorze oczyszczania, a ścieki płynne są odprowadzane do pola drenażowego (zwanego również polem ługowania lub obszarem rozpraszania ścieków) pokrytego glebą, poniżej powierzchni Twojego podwórka. W zbiorniku ciężkie ciała stałe osadzają się na dnie, a lekkie materiały, takie jak oleje, smary i tłuszcze, wypływają na powierzchnię. Dlatego ważne jest, by zaopatrzyć się w dobry zbiornik betonowy. Świdnica to jeden z regionów w naszym kraju, gdzie oferujemy nasze kompleksowe usługi od transportu po osadzenie i instalację szamba.

Konstrukcja szamba może obejmować pojedynczą lub wiele komór uzdatniania, w zależności od wymagań systemu. W ofercie sklepu Szambo Rambo znajdują się produkty jedno lub dwukomorowe. Komory, w których oczyszczane są ścieki, mają po jednym wlocie oraz wylocie. Dzięki temu, że wylot jest umieszczony niżej niż wlot, umożliwia to jednokierunkowy przepływ ścieków do obszaru oczyszczania gleby w polu drenażowym. 

Jakość użytego materiału ma znaczenie

Podobnie jak w przypadku wielu innych produktów, nie masz możliwości zajrzenia do wnętrza danego materiału. Nie możesz również wejść na teren produkcji. W Szambo Rambo cenimy sobie otwartość, dlatego każdy produkt posiada dołączoną stosowną dokumentację techniczną. Beton betonowi nie jest równy. Do produkcji naszych szamb betonowych stosujemy materiał o klasie B-25 i przepuszczalności W8. Oprócz tego wnętrze zbiornika jest pokryte izolbetem. Jest to masa asfaltowo-kauczukowa. Dzięki niej materiał jest nieprzepuszczalny przez wiele lat od instalacji. Dodatkowo konstrukcja jest wzmacniana żebrowymi prętami. Możesz być pewny, że zbiornik betonowy naszej firmy przetrwa napór gleby oraz rozrastanie się korzeni drzew. Stawiamy na jakość. Naszą domeną są szamba betonowe. Świdnica to rejon, gdzie pojawia się coraz więcej domów jednorodzinnych oraz przedsiębiorstw. Każde z tych miejsc musi mieć system wodno-kanalizacyjny. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców z tego regionu. Już dziś możesz wyposażyć się w najwyższej jakości zbiornik betonowy.

Dobry wybór na zimę

Zima, mróz, lód to nie są łatwe warunki dla szamba. Decydując się na zbiornik betonowy, możesz spać spokojnie. Plastik nie dałby sobie rady z ujemną temperaturą. Mróz mógłby doprowadzić do jego popękania i cofnięcia ścieków z powrotem do domu. Szambo betonowe to pewność, że przetrwa w nawet najtrudniejszych warunkach. Nasze produkty to Twój spokój oraz bezpieczeństwo przez wiele zim. Szambo Rambo to gwarancja najwyższej jakości usług.