Szamba betonowe Śląskie

Nasza firma Szambo Rambo od lat specjalizuje się w produkcji i montażu wysokiej klasy szamb betonowych na terenie Polski i Europy. Działamy, między innymi, w woj. śląskim. Jeśli zastanawiacie się Państwo nad szambem betonowym, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Opcja ta doskonale spełnia funkcję autonomicznej kanalizacji. Szamba betonowe dobrze osiadają na gruncie, są ciężkie i dzięki temu tworzą z nim szczelne i solidne połączenie. Wytwarzane przez nas szamba wyróżniają się całkowitą nieprzepuszczalnością, wytrzymałością i nowoczesnymi rozwiązaniami. Stosujemy beton wzbogacony specjalnymi dodatkami, które zwiększają jego szczelność i zapewniają hydroizolację. Nasze szamba są także odporne na duże ciśnienie i działanie wód gruntowych. Nawet wiele lat po montażu pozostają w doskonałym stanie.

Solidne i wytrzymałe szamba betonowe – woj. śląskie

Oferowane przez nas szamba betonowe wykonane są przy użyciu najnowocześniejszych linii produkcyjnych, dzięki czemu są najlepsze w swojej klasie. Każdy produkt poddawany jest specjalnym testom, a także ma wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i atesty. Gruba warstwa izolbetu pokrywająca wnętrze szamb betonowych gwarantuje praktycznie całkowitą odporność na przecieki. Oferowane przez nas rozwiązania są w stuprocenrach nieprzepuszczalne i wyróżniają się doskonałą, wieloletnią trwałością. Są także w pełni przygotowane na stały kontakt z nieczystościami, nie tracąc swoich właściwości. Zapewniamy, że szamba doskonale funkcjonują przez cały rok i są także odporne zarówno na nacisk, jak i na zmiany w temperaturze i środowisku zewnętrznym.

Szamba betonowe – najlepsze wykonanie i konkurencyjne ceny

Nasza firma Szambo Rambo oferuje zarówno szamba betonowe jednokomorowe, jak i szamba dwukomorowe. Obie opcje są najlepsze w swojej klasie. Beton klasy B-25, z którego produkowane są nasze szamba wzbogacony jest specjalnymi środkami, które gwarantują szczelność. Są to, między innymi plastyfikatory i hydrouszczelniacze. Co więcej, beton jest odpowiednio wibrowany, dzięki czemu jego masa jest zwarta i jednolita, bez pęcherzyków powietrza. Przykładamy ogromną uwagę do jakości wykonania naszych produktów, dlatego wykonujemy na raz odlew całego szamba, łącznie z dnem. Taka metoda wytwarzania zapewnia brak łączeń i całkowitą nieprzepuszczalność (brak przecieków). Każde szambo powstaje zatem jako jedna całość.