Szamba betonowe Rybnik

Nasza firma Szambo Rambo od wielu lat specjalizuje się między innymi w produkcji zbiorników na nieczystości, dlatego oferujemy sprzedaż najwyższej jakości szamb betonowych w Rybniku, a także w pozostałych polskich miastach, gdyż działamy na terenie całej Polski. Mogą Państwo zamówić zbiornik o pojemności dostosowanej do indywidualnych potrzeb wraz z transportem i profesjonalnym montażem. Kompleksowe usługi są dostępne w atrakcyjnej cenie, dzięki czemu zakup szamba betonowego w Rybniku jest bardzo korzystnym i opłacalnym rozwiązaniem. Oferujemy zbiorniki przeznaczone do mniejszych gospodarstw domowych, jak i do znacznie większych obszarów firmowych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i atrakcyjnych cen.

Solidne i wytrzymałe szamba betonowe w Rybniku

Każde szambo betonowe w Rybniku gwarantuje wieloletnią trwałość i odporność ze względu na staranne wykonanie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wykorzystujemy do produkcji oferowanych zbiorników wyłącznie beton klasy B-25 o szczelności określanej na poziomie W8. Dodatkowo każde szambo w Rybniku wzmocnione jest za pomocą hydrouszczelniaczy i plastyfikatorów, a także grubej warstwy izolbetu. W budowie warto wymienić także stalowe żebrowane pręty utrzymujące stabilną pozycję zbiornika po wkopaniu.

Kompleksowy i profesjonalny montaż szamb betonowych w Rybniku

Oferowane przez naszą firmę szamba w Rybniku spełniają wszelkie obowiązujące normy i zostały wykonane zgodnie z deklaracją zgodności i atestem PZH. Do zestawu sprzedażowego zawsze dokładamy gwarancję oraz pełną dokumentację. Ponadto specjalizujemy się również w montażu szamb betonowych, dlatego zamówione zbiorniki możemy dla Państwa zainstalować zapewniając kompleksową obsługę i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Realizujemy także transport na terenie całej Polski naszymi pojazdami ciężarowymi wyposażonymi w dźwig HDS.