Szamba betonowe Przemyśl

Nie uznajemy jakichkolwiek półśrodków i kompromisów, dlatego oferujemy wyłącznie sprawdzone i pewne szamba betonowe w Przemyślu oraz w innych polskich miastach. W naszej ofercie znajdują się modele o pojemności od 4m3 do nawet 12m3 w wariancie jednokomorowym oraz dwukomorowym. Mniejsze egzemplarze doskonale się sprawdzą w przypadku domków letniskowych, zaś większe do dużych domów jednorodzinnych i zakładów produkcyjnych czy gospodarstw rolnych. Wszystkie modele szamb betonowych w Przemyślu są precyzyjnie opisane na dedykowanych podstronach, gdzie znajdują się także szczegóły techniczne budowy.

Dla naszej firmy liczy się najwyższa jakość wykonania szamb betonowych oferowanych w Przemyślu

Do produkcji poszczególnych szamb w Przemyślu używamy betonu klasy B-25, który charakteryzuje się szczelnością W8 oraz zwartą i trwałą strukturą. Surowiec ten wzbogaciliśmy w procesie produkcyjnym również o dodatkowe plastyfikatory i hydrouszczelniacze, które zapewniają wzorową szczelność całego zbiornika. Konstrukcja opiera się na stalowych żebrowanych prętach, które pozwalają zachować zbiornikowi taki sam kształt przez cały okres użytkowania. Co ciekawe, w przeciwieństwie do wielu innych producentów zastosowaliśmy system odlewania ścianek bocznych wraz z dnem, co zdecydowanie zmniejsza ryzyko przecieków w miejscach łączeń tych elementów. Co więcej, zawsze zapewniamy perfekcyjne odwzorowanie wymiarów i ich zgodność z danymi technicznymi.

Nie bez powodu jesteśmy najbardziej polecaną firmą w regionie

Wszystkie szamba betonowe w Przemyślu oferowane przez firmę Szambo Rambo są objęte gwarancją, a w zestawie sprzedażowym znajduje się projekt techniczny oraz deklaracja zgodności, atest PZH oraz aprobata ITB. Wszystkie zbiorniki produkujemy na naszych własnych liniach produkcyjnych, dlatego zapewniamy możliwość zmiany wielu ich parametrów. Możemy wymienić betonowe wieko na żeliwne, zamontować płytę najazdową pod samochody ciężarowe oraz dodatkowy kominek, czy też wykonać wykop oraz podłączenie zbiornika do budynku. Gwarantujemy także tani transport łączony na terenie całego kraju oraz pełną pomoc na każdym etapie zamówienia.