Szamba betonowe Nowy Targ

Szambo Rambo to firma, która posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu szamb betonowych. Dzięki nam wiele domów jednorodzinnych oraz innych miejsc zostało wyposażonych w ten produkt. Na szambach znamy się jak nikt, dlatego warto nam zaufać w tej kwestii. W tej kategorii znajduje się wiele produktów, które będą Ci służyć przez wiele lat. Gdzie dostarczamy szamba betonowe? Nowy Targ i okolice to tylko jeden z wielu regionów w kraju, gdzie możesz dostać nasze produkty.

Jakie szamba betonowe znajdują się tej kategorii? 

Planujesz zakup szamba betonowego do swojego domu? Nie wiesz, na jaki produkt się zdecydować? W tej kategorii znajdziesz szamba betonowe jednokomorowe oraz dwukomorowe. W zależności od swoich potrzeb możesz wybrać różny produkt. Szambo dwukomorowe różni się od jednokomorowego tym, że posiada przegrodę przelewową. Jakie jest jej zadanie? Otóż przegroda przelewowa zatrzymuje w pierwszej części zbiornika tzw. grube ścieki. Jest ona montowana przeważnie w połowie szamba. Płynne ścieki, które przedostaną się przez przegrodę przy użyciu specjalnych bakterii, przerabiane są na wodę. 

Jeśli Twoje szambo będzie instalowane na suchym terenie, a dodatkowo będziesz miał zezwolenie i legalnie będziesz mógł odprowadzać wodę przy pomocy drenażu, dobrym pomysłem będzie produkt dwukomorowy. W każdej innej sytuacji lepszym wyborem jest szambo betonowe jednokomorowe. W naszej bogatej ofercie znajdują się zarówno jeden, jak i drugi rodzaj produktów. Kiedy będziesz wiedział, czy chcesz zakupić szambo betonowe jednokomorowe, czy dwukomorowe, wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i wybierzesz konkretny produkt. 

Budowa szamba betonowego firmy Szambo Rambo

Wszystkie szamba betonowe dostępne w tej kategorii są wykonane z najwyższej klasy betonu. Wszystkie czynności produkcyjne są wykonywane precyzyjnie. Każde szambo betonowe naszej firmy składa się ze zbiornika, płyty wierzchniej oraz kominka. W przypadku produktów dwukomorowych w ich skład wchodzi wspomniana przegroda przelewowa. Każdy produkt posiada swoją dokumentację techniczną. Naszą firmę tworzą specjaliści, którzy wiedzą, że dokładność to klucz do sukcesu. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami, którzy zaopatrują nas w najwyższej klasy sprzęt oraz materiały, co przekłada się na jakość naszych produktów.

Zalety produktów Szambo Rambo

Szamba betonowe są obecnie najbardziej popularnym rodzajem szamba na rynku. Popularność szamba betonowego wynika z jego wytrzymałości, wagi i trwałości. Dokładniej, co do trwałości, jeśli skonstruowane są prawidłowo, ten rodzaj produktu jest w stanie wytrzymać nawet do 40 lat. W tym czasie nie musisz się martwić o ewentualne wycieki czy rozszczelnienie. Nasze produkty są odlewane w całości razem z dnem. Dzięki temu są mocniejsze i trwalsze od tych, które są składane z pojedynczych elementów. 

Beton, który jest używany do tworzenia naszych szamb, jest najwyższej klasy, przez co jest to konstrukcja solidna. Niestraszne są jej żadne uszkodzenia mechaniczne czy napór gleby. Długotrwała wydajność szamba betonowego zależy od tego, jak zostało ono wyprodukowane. Wysokiej jakości beton, właściwe uszczelnienie wodą i dodanie produktów ze stali konstrukcyjnej, takich jak siatka i pręty zbrojeniowe, dodaje wsparcia, wytrzymałości i integralności całej strukturze. Takie są właśnie nasze szamba betonowe. Nowy Targ ma to szczęście, że już dziś może wejść w posiadanie naszych produktów. Wszystkie szamba betonowe oferowane w tej kategorii są dostępne w tym regionie.