Szamba betonowe Nowy Sącz

W naszej firmie Szambo Rambo od początku istnienia na pierwszym miejscu stawiamy dobro i zadowolenie naszych klientów, dlatego oferujemy jedynie pewne, sprawdzone i bezpieczne produkty. Znajdują się wśród nich między innymi szamba betonowe w Nowym Sączu. Wszystkie zostały wykonane na nowoczesnej linii produkcyjnej, wymagają jedynie minimum zabiegów konserwacyjnych, a przy tym także charakteryzują się bardzo niską ceną w stosunku do ich jakości. Oferowane szamba betonowe w Nowym Sączu są zawsze objęte wieloletnią gwarancją i od wielu lat spełniają wszelkie oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Czym wyróżniają się szamba betonowe w Nowym Sączu marki Szambo Rambo?

Każde szambo w Nowym Sączu naszej produkcji zostało wykonane z wyselekcjonowanego betonu, który ma największe znaczenie w kwestii jego trwałości. Postawiliśmy na beton klasy B-25 i szczelności W8, który dodatkowo uzupełniony hydrouszczelniaczami i plastyfikatorami. Dzięki temu szamba betonowe w Nowym Sączu są odporne na przecieki oraz rozszczelnienia przez wiele lat użytkowania. Ponadto beton nie ma struktury podatnej na powstawanie pęknięć oraz ukruszeń, co ma ogromne znaczenie w kwestii bezpieczeństwa środowiska. Za trwałość całej konstrukcji odpowiada gęsta siatka żebrowanych prętów ze stali.

Nie uznajemy jakichkolwiek półśrodków i kompromisów na żadnym etapie produkcji

W przeciwieństwie do większości firm zajmujących się produkcją betonowych zbiorników, my zdecydowaliśmy się na znacznie trudniejszy i bardziej wymagający proces produkcyjny – odlewamy bowiem dno wraz ze ściankami. To proces, który przedłuża produkcję szamba w Nowym Sączu, lecz w efekcie zbiorniki są najtrwalsze na całym rynku i skutecznie wytrzymują wieloletnie i bardzo intensywne użytkowanie. Ponadto ze względu na fakt, iż jesteśmy producentem, umożliwiamy także spersonalizowanie szamb w Nowym Sączu poprzez montaż płyty najazdowej, wymianę wieka na żeliwne czy instalację dodatkowego kominka i przegrody.