Szamba betonowe Myszków

Szamba są tradycyjnie wykonywane z betonu, ale coraz większą popularnością cieszą się modele z tworzyw sztucznych. Podczas gdy plastikowe zbiorniki mogą obiecywać niższe koszty wstępne i łatwiejszą instalację, beton oferuje wiele zalet, które sprawiają, że jest to lepszy wybór na lata. Beton to gwarancja bezproblemowego funkcjonowania nawet do 40 lat. Jeśli planujesz instalację szamba, oto bliższe spojrzenie na to, dlaczego powinieneś trzymać się tego zaufanego materiału. Jeśli szukasz porządnych szamb betonowych to tylko w Szambo Rambo!

Betonowe szamba – Szambo Rambo lider wśród producentów zbiorników

Szambo Rambo od wielu lat zajmuje się produkowaniem szamb betonowych. Myszków, Wrocław, Jelenia Góra. Wiele miast w Polsce może skorzystać z naszych kompleksowych usług. Nasi specjaliści przykładają uwagę do każdego działania oraz produktu. Jako liderzy w branży wiemy, że kluczem do sukcesu jest korzystanie z najwyższej jakości materiałów oraz urządzeń, które ułatwią oraz przyśpieszą pracę. Od lat współpracujemy z najlepszymi dostawcami. Nasz zbiorniki są tworzone z betonu o klasie B-25. To jedna z najwyższych klas. Jego przepuszczalność to W8. Dodatkowo, aby wzmocnić ściany naszych szamb, stosujemy specyfiki takie, jak plastyfikatory i hydrouszczelniacze. Dzięki nim nasze produkty są niezwykle trwałe oraz nie przepuszczają nawet kropelki ścieków.

Zbiorniki betonowe – zaufaj mocy naszych produktów

Zbiorniki betonowe są niezwykle trwałe i nie korodują nawet w wilgotnych warunkach. Przy minimalnej konserwacji można oczekiwać, że instalacja szamba betonowego będzie działać bezproblemowo przez dziesięciolecia. Plastik może być niezwykle trwały, ale z czasem może stać się kruchy. Tego typu zbiorniki mogą również zawierać metalowe elementy, które mogą rdzewieć, powodując kosztowne wycieki, które zanieczyszczają glebę. Zbiorniki betonowe mają wystarczającą masę, aby pozostać na miejscu przez lata i oprzeć się siłom, które mogą powodować „wypływanie” plastikowych zbiorników na powierzchnię. Nie wymagają również kotwienia jak zbiorniki z tworzyw sztucznych, co zmniejsza złożoność instalacji. Jak możesz zauważyć, szamba betonowe to szereg korzyści. Szambo Rambo w ramach swoich kompleksowych usług oferuje doradztwo w zakresie wyboru najlepszego zbiornika betonowego. Myszków to jeden z regionów w Polsce, do którego oferujemy transport oraz osadzenie i instalację szamba. Dzięki nam nie musisz się martwić o swój zbiornik. Zadbamy o niego za Ciebie!

Na co zwracać uwagę przy wyborze szamba betonowego? 

Choć na rynku jest wiele produktów, to nie każde szambo betonowe jest takie samo. Warto wiedzieć, na jakie elementy zwrócić uwagę podczas podejmowania decyzji o zakupie konkretnego zbiornika. Jednym z nich jest pojemność szamba. Szambo Rambo oferuje wiele zbiorników od 4 do 12 m3. Są to zarówno zbiorniki betonowe jednokomorowe, jak i dwukomorowe. Jeśli nie wiesz, jak duże szambo kupić, oblicz, ile litrów wody zużywa się miesięcznie w Twoim domu. 

Wybierając szambo betonowe, zwróć uwagę, czy było ono odlewane w całości, czy składane z pojedynczych elementów. W tym drugim przypadku zbiorniki nie są tak wytrzymałe. Dzięki temu, że szambo jest odlewane w całości, nie ma możliwości, że będzie przepuszczać przez ściany oraz dno szkodliwe substancje do gleby. Ważna jest także klasa betonu, który jest używany w produkcji.