Szamba betonowe Małopolskie

Nasza firma Szambo Rambo specjalizuje się w wytwórstwie wysokiej klasy rozwiązań zapewniających autonomiczną kanalizację. Produkowane i sprzedawane przez nas szamba betonowe wyróżniają się najlepszą na rynku jakością i są dostępne w różnych rozmiarach i wariantach. Wszystkie nasze produkty przechodzą liczne testy i wytwarzane są przy użyciu nowoczesnych linii produkcyjnych. Dzięki temu możemy zagwarantować, że nasze szamba są trwałe, odporne na uszkodzenia, a także wyróżniają się dobrym stosunkiem ceny do jakości. Oferujemy szamba betonowe na terenie województwa małopolskiego i nie tylko.

Szamba betonowe małopolska – wysoka jakość i konkurencyjna cena

Oferujemy Państwu bezpieczne i trwałe, a także odporne na uszkodzenia szamba betonowe klasy premium. Nasza firma Szambo Rambo powstała z myślą o zaspokajaniu potrzeb klientów, którzy mieszkają na wsi lub z dala od miasta i szukają wygodnych i trwałych rozwiązań związanych z autonomiczną kanalizacją. W procesie produkcji wykorzystujemy wyłącznie bezpieczne, nie podatne na uszkodzenia i trwałe materiały. Każdy model szamba składa się z betonu klasy B-25 o przepuszczalności W8. Są to jedne z najlepszych parametrów, dzięki czemu szambo będzie służyło przez wiele lat bez wycieków czy pęknięć. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług oferowanych przez naszą firmę. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i konkurencyjne ceny. Działamy na terenie wielu województw, w tym małopolskiego.

Montaż szamba betonowego – małopolskie

W naszej ofercie znajdują się zarówno szamba betonowe jednokomorowe, jak i modele dwukomorowe. Niezależnie od tego, na jakie rozwiązanie się Państwo zdecydują, zapewniamy, że każde z nich stworzone zostało przy użyciu najnowszych linii produkcyjnych i z najlepszych materiałów. Co więcej, beton uszlachetniony jest dodatkowo specjalnymi środkami zapewniającymi lepszą szczelność. Są to, między innymi plastyfikatory i hydrouszczelniacze. Dzięki optymalnej technologii wibracji betonu, jesteśmy w stanie uzyskać doskonale zwartą, jednolitą i masywną strukturę, która niweluje powstawanie pęcherzyków powietrza. Kolejną zaletą naszych produktów jest fakt, że każde szambo odlewane jest w całości, wraz z dnem. Eliminuje to konieczność łączenia elementów, zmniejszając ryzyko przecieków do zera. Wnętrze szamba pokrywa masa asfaltowo-kauczukowa. Na wszystkie nasze produkty wystawiamy gwarancje. Zapraszamy do kontaktu.