Szamba betonowe Legnica

Jeśli szukasz nowego szamba lub po prostu chcesz wymienić starą jednostkę, dobrze trafiłeś! Szambo Rambo specjalizuje się w tego typu produktach. W naszej bogatej ofercie znajdziesz wysokiej jakości szamba betonowe. Legnica to jedno z miast, które może skorzystać z naszych usług. Dzięki nam będziesz mógł być spokojny o stan swojej kanalizacji.

Dlaczego warto sięgnąć po szambo betonowe Szambo Rambo? 

Większość szamb betonowych, jeśli jest dobrze wykonana, może przetrwać nawet do 40 lat. To bardzo długi okres. Bez względu na wybór szamba, należy pamiętać, że aby utrzymać domowy system kanalizacyjny w optymalnej kondycji. Aby funkcjonował prawidłowo, powinien on być czyszczony, sprawdzany pod kątem wycieków i profesjonalnie serwisowany co 3-6 miesięcy. Szamba betonowe dostępne w tej kategorii są wykonane z betonu klasy B-25 o przepuszczalności W8. To jedne z najlepszych parametrów w całej klasie. Co to oznacza? Że nie musisz się martwić ewentualnymi wyciekami. Nasze produkty są odlewane w całości razem z dnem. Szamba betonowe składane z pojedynczych elementów to duże ryzyko nieszczelności. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego szamba odlewamy w całości, by zminimalizować to ryzyko.

Szamba betonowe Szambo Rambo – zalety

Zanim dokonasz zakupu, warto przyjrzeć się, jakie zalety mają szamba betonowe. Legnica i okolice to region, w którym dostępne są nasze produkty. Dlaczego mieszkańcy tej miejscowości powinni zakupić szambo betonowe? Są to produkty bardzo szczelne. Wykonane są z betonu i innych specyfików, które gwarantują nieprzepuszczalność. Dzięki temu, że są one wzmacniane żebrowymi prętami, wytrzymują napór gleby oraz niestraszne im uszkodzenia mechaniczne. 

Rozmiary szamba betonowego

Istnieje wiele różnych wykresów i zaleceń dotyczących wielkości szamba w zależności od przepływu ścieków, wielkości domu, powierzchni, liczby pokoi, liczby łazienek, a nawet kilku innych kryteriów. Wielkość szamba wymagana na danym obszarze zależy również od przepisów państwowych i lokalnych.

Szamba są w różnych rozmiarach. Szambo Rambo oferuje:

  • szamba betonowe 4 m3;
  • szamba betonowe 4 m3 – 250x200x110,
  • szamba betonowe 5 m3 – 250x200x135,
  • szamba betonowe 6 m3 – 250x200x160,
  • szamba betonowe 7 m3 – 300x240x140,
  • szamba betonowe 8 m3 – 300x240x150,
  • szamba betonowe 9 m3 – 300x240x160,
  • szamba betonowe 10 m3 – standard: 300x240x180, niska: 350x240x160,
  • szamba betonowe 12 m3 – standard: 330x240x180, niska: 400x240x160, wysoka: 300x240x210.

Każde szambo jest wykonane z najwyższej klasy betonu, dzięki czemu nie musisz się obawiać o ewentualne wycieki. Naszym priorytetem jest maksymalne zadowolenie klienta. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. W naszej ofercie znajdują się najlepsze na rynku szamba betonowe. Legnica ma to szczęście, że mieszkańcy tego miasta mogą już dziś wyposażyć się w ten produkt naszej firmy. Działamy na rynku od wielu lat, mamy duże doświadczenie i wiemy, czego oczekują klienci. Szambo Rambo to najlepszy wybór jeśli chodzi o zbiorniki na wodę, na deszczówkę czy gnojówkę oraz właśnie szamba betonowe.

Jeśli planujesz zainstalować nowe szambo betonowe lub system kanalizacyjny, pamiętaj, aby skonsultować się z licencjonowanym specjalistą przed zakupem lub instalacją jakiegokolwiek sprzętu. Jako Szambo Rambo z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące naszych produktów.