Szamba betonowe Krosno

W firmie Szambo Rambo znajduje się szeroki wybór szamb betonowych, które sprzedajemy w Krośnie. Naszą podstawową cechą, która wyróżnia nas na tle innych producentów, jest stale najwyższa jakość wykonania i zarazem także korzystna cena, która nie nadwyręży portfela. Oferujemy szamba w Krośnie różniące się pojemnością oraz zastosowaniem i przeznaczeniem, a wszystkie z nich został precyzyjnie opisane na dedykowanych podstronach. Znajdują się tam zarówno zdjęcia, jak i dane techniczne oraz informacje o usługach dodatkowych.

Szamba betonowe w Krośnie? Tylko w Szambo Rambo!

Podczas produkcji szamb betonowych w Krośnie stosujemy wyłącznie najlepszy beton klasy B-25, którego najważniejszą cechą jest szczelność sklasyfikowana na poziomie W8. Co więcej, beton został przez nas dodatkowo uzupełniony uszczelniaczami oraz plastyfikatorami, które dodatkowo poprawiają jego izolację. Nie można także zapomnieć o grubej warstwie izolbetu, czyli masy asfaltowo-kauczukowej. Konstrukcja szamb w Krośnie opiera się na żebrowanych prętach ze stali, które zapewniają stabilność całego zbiornika oraz utrzymanie właściwych wymiarów przez cały okres użytkowania. W stosunku do innych firm stosujemy także proces produkcyjny polegający na odlewaniu ścianek bocznych wraz z dnem.

Szambo Rambo – szamba z najwyższej półki w korzystnej cenie

Wszystkie szamba betonowe w Krośnie można także spersonalizować w szerokim zakresie. Do większości z nich można domówić dodatkowy kominek oraz przegrodę, a także wymienić płytę na wersję najazdową pod auta ciężarowe lub osobowe. Ponadto istnieje możliwość wymiany wieka na żeliwne. Szambo Rambo to firma z wieloletnim doświadczeniem, dlatego w naszej ofercie mamy także możliwość wkopania zbiornika wraz z jego podłączeniem do sieci, a także dostawę w formacie transportu łączonego – całe zlecenie realizujemy w kilka dni roboczych. W naszym sklepie dostępne są modele szamb betonowych w Krośnie o pojemności od 4m3 do nawet 12m3 w wersji jedno- oraz dwukomorowej. Warto przejrzeć wszystkie i złożyć zamówienie już dziś. W razie pytań zachęcamy do kontaktu za pomocą infolinii lub e-maila.