Szamba betonowe Kraków

Produkcją szamb betonowych zajmujemy się już od wielu lat, dlatego obecnie jesteśmy jedną z najbardziej znanych firm w całym kraju. Oferujemy między innymi szamba betonowe w Krakowie w wielu wariantach. Niewielkie egzemplarze o małej pojemności 4m3 są doskonałym wyborem do użytku na mniejszych działkach lub do domków letniskowych, a modele znacznie większe do dużych gospodarstw lub siedzib firm i domów wielorodzinnych – mogą mieć nawet 12m3 pojemności. Zachęcamy do zamówienia szamba betonowego w Krakowie w niskiej cenie w naszym sklepie już dziś! W razie pytań zachęcamy także do kontaktu telefonicznego lub mailowego, gwarantujemy błyskawiczną i wyczerpującą odpowiedź.

Dlaczego szamba betonowe w Krakowie firmy Szambo Rambo są tak popularne?

W naszej firmie nie uznajemy jakichkolwiek kompromisów na polu jakości, dlatego wszystkie szamba w Krakowie charakteryzują się rewelacyjnym wykonaniem, które warto poznać z bliska. Nasz proces produkcyjny jest najnowocześniejszy w całym regionie, dzięki czemu zapewniamy perfekcyjne odwzorowanie wymiarów oraz brak jakichkolwiek wad fabrycznych i błędów konstrukcyjnych. Wszystkie szamba są odlane wraz z dnem, a za ich konstrukcję nośną odpowiadają mocne pręty stalowe. Stawiamy na beton klasy B-25 o szczelności W8, wzbogacony dodatkowymi uszczelniaczami oraz plastyfikatorami. Ponadto szamba w Krakowie pokrywamy w całości grubą warstwą izolbetu. 

Szamba betonowe Kraków – dla naszej firmy liczy się pełne zadowolenie każdego klienta

Wszystkie szamba betonowe oferowane w Krakowie i okolicy firmy Szambo Rambo są objęte między innymi aprobatą ITB oraz deklaracją zgodności i atestem PZH, a zawsze do kompletu sprzedażowego dokładamy także pisemną gwarancję i projekt techniczny. Dzięki temu każdy klient może mieć pewność, że otrzymuje produkt w pełni bezpieczny, przebadany i dokładnie sprawdzony przez właściwe firmy. Realizujemy dostawę na terenie całej Polski w formie taniego transportu łączonego za pomocą naszego pojazdu wraz z dźwigiem HDS. Ponadto nasza oferta obejmuje także usługę kompleksowego montażu szamba w Krakowie.