Szamba betonowe Katowice

Od samego początku istnienia naszej firmy Szambo Rambo stawiamy na jak najbogatszą ofertę, w której znajdują się jedynie wyselekcjonowane i godne polecenia produkty. Obecnie możemy pochwalić się dużą popularnością w całym kraju, którą zawdzięczamy naszemu rygorystycznym podejściu do jakości. Oferujemy między innymi szamba betonowe w Katowicach o różnym przeznaczeniu w wersji jedno- oraz dwukomorowej i w pojemnościach od 4m3 do 12m3. Wszystkie są opisane na dedykowanych podstronach, gdzie znajdują się także szczegółowe dane techniczne oraz informacje dodatkowe. Zachęcamy do zakupu szamb w Katowicach firmy szambo Rambo!

Szamba betonowe w Katowicach Szambo Rambo – jakość na pierwszym miejscu

O jakości szamb betonowych w Katowicach produkcji naszej firmy mówią między innymi wszelkie niezbędne certyfikaty i uznania. Każdy produkt oferowany przez Szambo Rambo jest objęty deklaracją zgodności oraz atestem PZH i aprobatą ITB. Dokumentacja ta jest dostępna wyłącznie w produktach, które spełniają rygorystyczne normy, a ich parametry są zawsze zgodne z informacjami zawartymi na naszej firmowej stronie internetowej i w projekcie technicznym. Do produkcji szamb w Katowicach stosujemy jedynie beton klasy B-25 o przepuszczalności W8. Doskonałe parametry tego surowca uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu dodatkowych hydrouszczelniaczy i plastyfikatorów. Ponadto cały zbiornik został pokryty warstwą izolbetu, czyli masy asfaltowo-kauczukowej.

Liczą się także inne detale

Wszystkie szamba betonowe w Katowicach można spersonalizować w bardzo dużym zakresie. Udostępniamy możliwość zainstalowania żeliwnego włazu oraz płyty najazdowej przeznaczonej pod auta osobowe lub ciężarowe. Montujemy także dodatkowe przegrody oraz kominki. Nasi klienci mogą także liczyć na przyjazną obsługę oraz możliwość kontaktu z naszymi pracownikami telefonicznie i mailowo. Świadczymy również kompleksowy transport łączony za pomocą auta ciężarowego z dźwigiem HDS, jak i montaż, w skład którego wchodzi wykop, osadzenie oraz uszczelnienie i montaż rur, a także końcowe zasypanie zbiornika.