Szamba betonowe Jelenia Góra

Szambo Rambo w ramach swoich szerokich usług zapewnia kompleksową obsługę zleceń w przypadku zakupu szamba betonowego. Jelenia Góra, Legnica, Nowy Targ. To tylko kilka miejsc na mapie Polski, w których realizowane są te zamówienia. Nasze usługi obejmują praktycznie cały kraj. Codziennie dostarczamy najwyższej jakości szamba betonowe, byś mógł się cieszyć bezawaryjnym system wodno-kanalizacyjnym. Dlaczego warto postawić na nasze produkty? Już spieszymy z odpowiedzią!

Na co zwrócić uwagę przy wybieraniu szamba betonowego? 

Wybór szamba betonowego wcale nie jest prosty. Trzeba wziąć pod uwagę wiele elementów. Jednym z nich jest pojemność zbiornika betonowego. Jelenia Góra i inne okoliczne miejscowości mają do wyboru szamba o pojemności od 4 m3 do 12 m3. Jeśli nie wiesz, na jaki produkt postawić najlepiej wykonać obliczenia, które pomogą Ci dokonać wyboru. Warto przed zakupem sprawdzić, ile wody zużywa się miesięcznie. Jeśli będziesz wiedział, ile metrów sześciennych wody zużywa się w Twoim gospodarstwie domowym, z łatwością wybierzesz dla siebie odpowiednią pojemność szamba betonowego. Zbiornik powinien zmieścić tyle ścieków, żeby można go było opróżniać nie częściej niż co 10 dni. Przyjmuje się, że dla czteroosobowej rodziny, w której szambo opróżnia się raz na dwa tygodnie, wystarczy zbiornik o pojemności ok. 10 m3. 

Wybierając szambo, zwróć uwagę na materiał. W tej kategorii oferowane są zbiorniki betonowe. To prawdopodobnie najlepszy wybór, ponieważ beton jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Do jego zniszczenia nie doprowadzi również napór gleby czy rozrastające się korzenie drzew. Zbiorniki betonowe mogą być różne. Nie wszyscy producenci stosują te same klasy betonu oraz specyfiki, które wzmacniają jego konstrukcję. Warto przed zakupem zorientować się, jaki jest skład danego produktu. Szambo Rambo udostępnia na swojej stronie pełną dokumentację swoich szamb betonowych. 

Jakie powinno być szambo betonowe? 

Kiedy słyszysz pytanie brzmiące: „jakie powinno być szambo”, to w pierwszej kolejności zapewne przychodzi Ci do głowy, że szczelne. Owszem to najważniejsza cecha dobrego produktu. W ofercie naszego sklepu znajduje się wiele zbiorników betonowych, które są nieprzepuszczalne. Stworzone są z betonu klasy B-25 o przepuszczalności W8. Dzięki temu możesz być pewny, że nic nie przejdzie poza jego mury. Solidne szambo musi być niezwykle wytrzymałe oraz szczelne. Wszystkie elementy wchodzące w jego skład powinny być izolowane, zamknięte. Dzięki temu ograniczysz nieprzyjemny zapach wokół miejsca, w którym będzie zakopany zbiornik. Zbiorniki betonowe, które oferujemy w tej kategorii są pokryte grubą warstwą izolbetu. Jest to masa asfaltowo-kauczukowa, która zapewnia całkowitą nieprzepuszczalność przez wiele lat od momentu instalacji szamba. 

Dla kogo są przeznaczone zbiorniki betonowe od Szambo Rambo?

W tej kategorii naszego sklepu znajdują się różnego rodzaju zbiorniki betonowe. Jelenia Góra oraz jej okolice to rejon, który ciągle się rozwija. W tym regionie powstaje coraz więcej domów jednorodzinnych oraz zakładów przemysłowych. Nasze szamba betonowe zostały stworzone z myślą zarówno o klientach indywidualnych, jak i przedsiębiorcach. Oferujemy doradztwo w każdej sprawie oraz kompleksowe usługi w dostarczeniu, a także osadzeniu i montażu zbiornika.