Szamba betonowe Częstochowa

W firmie Szambo Rambo dostępne są szamba betonowe w Częstochowie w znakomitej cenie. Oferujemy modele różniące się pojemnością oraz przeznaczeniem, a wszystkie charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Wśród propozycji znajdą Państwo między innymi niewielkie szamba w Częstochowie o pojemności od 4m3, które doskonale sprawdzą się na małych działkach oraz w domkach letniskowych, a także duże modele o pojemności do 12m3. Są one dedykowane głównie do dużych domów wielorodzinnych, gdyż zmniejszają częstotliwość wywozu nieczystości. Wszystkie modele są precyzyjnie opisane na poszczególnych podstronach, gdzie znajdą się aspekty techniczne i inne wartościowe informacje.

Szamba betonowe częstochowa – Trwałe i bezpieczne szamba betonowe.

Wszystkie szamba oferowane w Częstochowie mają wieloletnią gwarancję i są objęte wszelkimi niezbędnymi certyfikatami, które są spotykane jedynie w przypadku najlepszych producentów z kraju. Warto wśród nich wyróżnić deklarację zgodności, atest PZH oraz aprobatę ITB. W zestawie sprzedażowym znajduje się także szczegółowy projekt techniczny, w którym zawarte są wszelkie istotne informacje na temat procesu produkcyjnego czy rodzaju zastosowanych surowców. Każde szambo betonowe w Częstochowie dostępne w naszej firmie możemy dostarczyć na miejsce przy pomocy naszego transportu łączonego, a także je zainstalować, w co wchodzi wykop, osadzenie, uszczelnienie i montaż rur czy też ostateczne zasypanie zbiornika.

Jakość szamb betonowych w Częstochowie stawiamy zawsze na pierwszym miejscu

Konstrukcja wszystkich szamb dostępnych w Częstochowie składa się z betonu B-25 o szczelności W8, który wzmocniliśmy w procesie produkcyjnym dodatkowymi plastyfikatorami oraz hydrouszczelniaczami. Dzięki temu każdy zbiornik odznacza się wieloletnią trwałością i odpornością na większość uszkodzeń i przeciekanie. Nie można także zapomnieć o tym, że szamba są bardzo stabilne dzięki wzmocnieniu ich zbrojeniem w postaci stalowych prętów. Zwiększają one wytrzymałość i zmniejszają ryzyko wystąpienia różnych awarii i uszkodzeń mechanicznych.

Popularne szamba betonowe: