Szamba betonowe Chełm

Wszystkie szamba betonowe w Chełmie oferowane przez naszą firmę Szambo Rambo przechodzą wiele rygorystycznych testów i zawsze produkujemy je ze zwróceniem uwagi na najmniejsze szczegóły. Z tego właśnie względu wszystkie modele są polecane wśród właścicieli niewielkich domków letniskowych, jak i największych gospodarstw i obiektów firmowych. Oferujemy szamba w Chełmie różniące się pojemnością oraz przeznaczeniem, a wszystkie zbiorniki są w pełni nowe oraz objęte okresem gwarancyjnym. Zachęcamy do przyjrzenia się bliżej dostępnym wariantom i do złożenia zamówienia jeszcze dziś.

Surowce i materiały stosowane w produkcji szamb betonowych w Chełmie

Podczas produkcji szamb betonowych w Chełmie stosujemy dopracowany proces technologiczny, który polega na odlewaniu bocznych ścianek zbiornika wraz z jego dnem. To rozwiązanie zdecydowanie zwiększa ich trwałość, nie ma bowiem miejsc łączeń, które najczęściej ulegają przyspieszonemu zużyciu. Wszystkie szamba w Chełmie są wykonane z betonu wysokiej klasy B-25 zapewniającego przepuszczalność na poziomie W8, który dodatkowo został wzmocniony surowcami zwiększającymi jego szczelność. Co więcej, plastyfikatory wraz z hydrouszczelniaczami dodatkowo poprawiają parametry szamb betonowych w Chełmie naszej firmy, które dzięki temu są znakomicie oceniane wśród wszystkich kupujących.

Szamba betonowe dla najbardziej wymagających

Nasze szamba w Chełmie są także bardzo trwałe i skutecznie znoszą duży napór gleby oraz ciśnienie, gdyż zastosowaliśmy do ich produkcji żebrowane pręty wykonane ze stali. Zapewniają one wysoki poziom stabilności całej konstrukcji i gwarantują brak możliwości wystąpienia pęknięć na całej powierzchni. W naszej firmie każdy klient może zdecydować się także na zainstalowanie żeliwnego włazu oraz płyty najazdowej, przegrody i dodatkowego kominka. Zapewniamy także możliwość transportu szamb w Chełmie, które dostarczamy naszym własnym transportem wraz z instalacją do miejsca przeznaczenia, a także opcję instalacji polegającą na wykonaniu wykopu oraz osadzenia, montażu rur i zasypania zbiornika. Realizujemy także usługę wywozu szamba w Chełmie.