Szamba betonowe Bochnia

Firma Szambo Rambo oferuje różnorodne zbiorniki prefabrykowane do wszystkich projektów budynków komercyjnych i mieszkalnych, w tym szamba, łapacze tłuszczu i monolityczne zbiorniki retencyjne. Wszystkie zbiorniki prefabrykowane są produkowane lokalnie na miejscu i są łatwo dostępne. Każda opcja zbiornika betonowego jest dostępna w kilku różnych rozmiarach i pojemnościach. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem domu, wykonawcą, czy lokalną firmą: Szambo Rambo ma to, czego potrzebujesz w przypadku zbiorników prefabrykowanych.

Plastik vs. beton – co wybrać?

Kiedy przyjdzie moment zakupu szamba, z pewnością staniesz przed wyborem materiału, z którego produkt będzie wykonany. Obecnie na rynku dominują dwa typy zbiorników: z tworzyw sztucznych oraz betonu. Jeśli szukasz mocnego, trwałego oraz solidnego szamba, zdecydowanie powinieneś sięgnąć po produkty wykonane z tego drugiego. Beton jako materiał jest zdecydowanie bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne. Produkty z niego wykonane są w stanie wytrzymać napór gleby oraz rozrastanie się korzeni drzew rosnących w pobliżu szamba. Zbiorniki naszej firmy są wykonane z betonu klasy B-25 o przepuszczalności W8. Proces ich tworzenia obejmuje wibrowanie materiału. Dzięki temu jest on jednolitą masą. Nie powstają w nim pęcherzyki powietrza, które osłabiałyby konstrukcję. Dodatkowo nasze zbiorniki betonowe są wzmocnione plastyfkatorami oraz hydrouszczelniaczami, które uszczelniają szambo.

Jaka powinna być pojemność szamba betonowego?

Wielkość szamba powinna odnosić się do liczby obsługiwanych osób. Zbiorniki betonowe są zazwyczaj klasyfikowane najpierw według ich pojemności. W Szambo Rambo dostępne są różne wielkości produktów:

Wybór odpowiedniego produktu powinien być uzależniony od liczby osób zamieszkujących Twoje gospodarstwo domowe. Musisz być w stanie określić minimalną wielkość populacji Twojej nieruchomości, a także ilość ścieków, która jest produkowana np. w skali miesiąca. Na tej podstawie będziesz mógł wybrać odpowiedni zbiornik betonowy. Bochnia to jedno z wielu miast w Polsce, gdzie oferujemy swoje kompleksowe usługi. Jedną z nich jest doradztwo na każdym etapie zakupu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Ich doświadczenie z pewnością pomoże Ci dokonać właściwego wyboru.

Dla kogo są przeznaczone nasze szamba betonowe? 

W tej kategorii naszego sklepu znajduje się wiele różnych zbiorników betonowych. Bochnia i okolice tego miasta ciągle się rozwijają. Powstaje coraz więcej domów jednorodzinnych oraz zakładów przemysłowych. W każdym z tych miejsc świetnie się sprawdzą nasze produkty. Szamba betonowe Szambo Rambo to świetny wybór zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.