Szamba betonowe Biała Podlaska

Wszystkie szamba betonowe w Białej Podlasce oferowane przez naszą firmę są doskonale wykonane i gwarantują wiele lat użytkowania w intensywnych warunkach, a różnią się między innymi pojemnością. Oferujemy modele odpowiednie do małych domków letniskowych, a także warianty dla właścicieli dużych gospodarstw, zakładów i domów wielorodzinnych. Każdy egzemplarz jest objęty właściwym atestem PZH, Aprobatą ITD oraz posiada Deklarację, co świadczy między innymi o ich zgodności z deklarowanymi parametrami czy o bezpieczeństwie użytkowania. Zapraszamy do przejrzenia wszystkich szamb w Białej Podlasce już dziś!

Dla naszej firmy liczy się przede wszystkim jakość szamb do zakupu w Białej Podlasce

Podstawową zaletą wszystkich szamb sprzedawanych w Białej Podlasce przez naszą firmę Szambo Rambo jest ich najwyższa jakość wykonania. Wszystkie odznaczają się na tle innych firm między innymi zastosowanym procesem technologicznym. W przeciwieństwie do pozostałych producentów, my stawiamy na wysoką wytrzymałość, dlatego odlewamy boczne ścianki wraz z dnem, zmniejszając tym samym liczbę połączeń, które najczęściej ulegają rozszczelnieniu i innym awariom. Do produkcji szamb betonowych w Białej Podlasce używamy betonu B-25 o przepuszczalności W8, którego właściwości użytkowe poprawiliśmy dodatkowo zastosowaniem plastyfikatorów i hydrouszczelniaczy. Za bazę i konstrukcję całego zbiornika służą stalowe, żebrowane pręty.

Szamba betonowe – rodzaje, typy i pojemności

Szamba betonowe w Białej Podlasce oferowane przez naszą firmę występują w pojemnościach od 4m3 do nawet 12m3 i występują w konstrukcji jedno- lub dwukomorowej. Wszystkie modele są standardowo wyposażone w płytę wierzchnią, jeden kominek oraz betonowe wieko, lecz można je dodatkowo spersonalizować poprzez wymianę kilku elementów. Warto wymienić spośród nich możliwość instalacji płyty najazdowej pod auta osobowe lub ciężarowe, żeliwnego wieka, dodatkowego kominka oraz przegrody. Realizujemy także usługę instalacji szamba betonowe w Białej Podlasce, wraz z wykopem oraz montażem i podłączeniem do budynku, a także dostawę zbiornika na terenie całego kraju tanim transportem łączonym.