Szamba betonowe 9m3 (9000l)

Szamba betonowe 9m3 firmy Szambo Rambo charakteryzują się wieloletnią trwałością, bezpieczeństwem oraz atrakcyjną ceną zakupu, dlatego zawsze stanowią optymalny wybór w danej cenie.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Każde szambo 9m3 zostało wykonane z betonu wysokiej klasy B-25 o przepuszczalności klasy W8. Tak wysoką klasę osiągnęliśmy głównie dzięki wielu czynnościom zwiększającymi szczelność zastosowanego przez nas surowca. Ściany są odlane wraz z dnem, a do betonu zawsze dodajemy środki wzmacniające jego szczelność oraz plastyfikatory i hydrouszczelniacze. Nie bez znaczenia jest także proces wibrowania betonu, który zwiększa jego gęstość i likwiduje pęcherzyki powietrza oraz inne słabe strony. Cała konstrukcja zbiornika została wzmocniona za pomocą zbrojenia wykonanego ze stali żebrowanej. Zbrojenie zapewnia utrzymanie wymiarów przez cały okres eksploatacji, jak i zmniejszenie możliwości wystąpienia większych awarii, np. pęknięć, które mogą skazić środowisko i narazić dane gospodarstwo domowe na bardzo duże koszty.

Szamba betonowe 9m3 – wysoka jakość w niskiej cenie

Każde szambo 9m3 zostało od wewnątrz wykończone przy pomocy materiału izolbet, stanowiącego połączenie masy asfaltowo-kauczukowej. Masa ta gwarantuje stuprocentową szczelność i jest odporna na ciągły kontakt z nieczystościami, które nie wywołują na jej powierzchni żadnych zniszczeń. Wszystkie szamba betonowe 9m3 są objęte gwarancją i są zgodne z wszelkimi Atestami PZH oraz Deklaracjami. Warto wiedzieć, że przykładamy ogromną uwagę również do stworzenia właściwej dokumentacji. Znajdują się w niej podstawowe i szczegółowe informacje na temat użytych materiałów, jak i różne porady użytkowania lub instrukcje.
Sprawdź nasze popularne szamba betonowe:

Szamba betonowe 9m3 – najważniejsze cechy

W firmie Szambo Rambo zapewniamy między innymi dostawę w postaci taniego transportu łączonego, w skład którego wchodzi dostarczenie szamba pod wskazany adres w przeciągu 2-4 dni, za pomocą samochodu ciężarowego wyposażonego w dźwig HDS. W skład zakupu wchodzi zawsze zbiornik wraz z płytą wierzchnią, a także kominek i wieko betonowe i pełna dokumentacja produktu. Szamba betonowe 9m3 możemy dodatkowo doposażyć w przegrodę oraz dodatkowy kominek, a także w wieko żeliwne i płyty najazdowe pod samochód osobowy lub ciężarowy. Zachęcamy także do skorzystania z opcji wykopu i podłączenia zbiornika do budynku. Nasi fachowcy wykonują tego typu prace w bardzo krótkim czasie, zwracając baczną uwagę na stworzenie szczelnych, bezpiecznych połączeń. Zapraszamy Państwa do złożenia zamówienia i do zakupu szamba 9m3 już dziś.