Szamba betonowe 8m3 (8000l)

Szamba betonowe 8m3 cechują się trwałością, wytrzymałością i odpornością na zużycie oraz awarie. Wszystkie modele zostały wykonane z betonu klasy B-25 o przepuszczalności W8, którą dodatkowo wzmocniliśmy przy pomocy specjalnych środków uszczelniających oraz plastyfikatorów i hydrouszczelniaczy. We wnętrzu z kolei znajduje się gruba warstwa masy asfaltowo-kauczukowej izolbet, chroniąca przed wyciekami.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Cała konstrukcja dzięki zbrojeniu ze stali żebrowanej jest w pełni odporna na standardowe uszkodzenia wywołane naporem gruntu oraz ciśnieniem we wnętrzu. Jesteśmy jednym z największych producentów szamb betonowych 8000 l w Polsce i gwarantujemy naszym klientom wysoką jakość wykonania w korzystnej cenie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym działem obsługi klienta.

Szczegóły i ciekawe informacje na temat szamb betonowych 8m3

Wszystkie szamba betonowe 8m3 mają odpowiednie wymiary, które dokładnie opisuje na karcie każdego produktu. Ważne jest to, że jako producent najlepszych szamb w Polsce zwracamy baczną uwagę na zgodność wymiarów i ich powtarzalność, dlatego każde szambo betonowe 8m3 ma takie same wymiary i nie różni się ani wysokością, ani głębokością czy szerokością. Wszystkie szamba betonowe możemy dostarczyć przy pomocy taniego transportu łączonego na terenie całej Polski w postaci samochodu ciężarowego z dźwigiem HDS. Zamówienia dostarczamy w przeciągu 2-4 dni od chwili złożenia zamówienia. Każde szambo betonowe 8m3 ma niską cenę zakupu i zostało objęte ochroną gwarancyjną. Ponadto wszystkie szamba betonowe 8000 l mają pełną dokumentację wymaganą prawnie, składającą się z między innymi Atestu PZH oraz Aprobaty ITB i Deklaracji.

Szamba betonowe 8m3 – konstrukcja

Wszystkie szamba betonowe 8m3 składają się ze zbiornika, płyty wierzchniej oraz jednego kominka o wysokości 50 cm przykrytego betonowym wiekiem. Co ważne, w komplecie sprzedażowym znajduje się także pełna dokumentacja wraz z wyszczególnieniem procesu produkcji, opisem zastosowanych materiałów oraz zastosowaniem i szczegółowym opisem wszelkich parametrów użytkowych. Każde szambo możemy dodatkowo dopasować do potrzeb danego nabywcy. Wśród dostępnych opcji dodatkowych warto wyszczególnić wieko żeliwne, płytę najazdową pod auta osobowe i ciężarowe, a także dodatkowe kominki i przegrody. Zachęcamy także do skorzystania z oferty wykopu oraz podłączenia zbiornika do budynku.