Szamba betonowe 7m3 (7000l)

Jesteśmy wieloletnim producentem zbiorników betonowych, które instalujemy na terenie całej Polski, a nawet Europy. Naszą ofertę wyróżnia terminowość, wysoka jakość obsługi oraz najwyższej klasy produkty, czego doskonałym przykładem są prezentowane szamba betonowe 7m3.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Wszystkie szamba betonowe 7m3 mają pełną dokumentację (Atest PZH, Aprobatę ITB i Deklarację), co gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodność użytkowania przez wiele lat po instalacji. Każde szambo 7m3 zostało wykonane z betonu klasy B-25, który został wzmocniony hydrouszczelniaczami i plastyfikatorami, a ponadto środkami, które gwarantują 100% szczelności, co w przypadku tego rodzaju urządzeń ma duże znaczenie, gdyż przedostanie się do środowiska nieczystości, może spowodować skażenie i tym samym ogromne zagrożenie.

Wnętrze oferowanych szamb zostało wykończone trwałą i wytrzymałą masą asfaltowo-kauczukową, zwaną izolbetem. Nasze usługi realizujemy szybko, a do tego w niskiej cenie.

Szamba betonowe 7m3 – charakterystyka

Wszystkie z oferowanych szamb betonowych 7m3 stanowią doskonały wybór z kilku powodów. Przede wszystkim gwarantują wieloletnią inwestycję, która poprawia komfort życia domowników. Wymiary zawsze zgadzają się z tymi, podanymi na karcie produktu, dzięki czemu po wyborze odpowiedniego szamba można mieć pewność, że jego montaż w danym miejscu przebiegnie bezproblemowo. Po instalacji otrzymują Państwo pełną dokumentację wraz z gwarancją.

Warto również poznać budowę szamb betonowych 7m3. Każde z nich zawiera zbiornik, płytę wierzchnią, kominek o wysokości 50 cm i wieko betonowe. Ponadto można również dodatkowo wyposażyć je w wieko żeliwne, płytę najazdową pod auta ciężarowe lub osobowe, dodatkowy kominek, przegrodę lub wykop oraz podłączenie zbiornika do budynku.

Zalety szamb betonowych 7m3

Przed dokonaniem inwestycji, warto poznać jej zalety. Przede wszystkim oferowane przez naszą firmę szamba betonowe 7m3 mają dużą masę, dzięki czemu znakomicie osadzają się w gruncie i nie grozi im wypchnięcie przez napór wód gruntowych, nawet w przypadku pustego zbiornika.

Dodatkowo każdy model charakteryzuje się solidnym wykonaniem i wytrzymałością, a także niską ceną. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wybrania odpowiedniej wielkości szamba dostosowanego do indywidualnych potrzeb i wymagań. W razie wątpliwości chętnie doradzimy w wyborze, a także odpowiemy na każde pytanie.