Szamba betonowe 5m3 (5000l)

Każde szambo 5m3 charakteryzuje się także znakomitą i trwałą konstrukcją. Zastosowaliśmy w ich przypadku najwyższej jakości stal żebrowaną, która chroni cały zbiornik przed większymi uszkodzeniami mechanicznymi spowodowanymi np. dużym naporem gleby lub ciśnienia we wnętrzu.

Warto poznać wszystkie szamba betonowe 5000l dostępne w ofercie marki Szambo Rambo i złożyć zamówienie już dziś. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu oraz e-mailem.

Szamba betonowe 5m3 – wysoka jakość bez żadnych kompromisów

Nasza firma nie uznaje półśrodków, dlatego każde szambo betonowe 5000l zostało z zewnątrz pokryte materiałem typu izolbet stanowiącym masę asfaltowo-kauczukową. Materiał ten gwarantuje stuprocentową szczelność i jest odporny na odczyn standardowych nieczystości, które nie wywołują na nim negatywnych efektów.

Ponadto każde szambo jest odlane w całości wraz z dnem, co zapewnia ochronę przed przeciekaniem także miejsc łączeń. Wszystkie szamba betonowe 5m3 są także objęte okresem gwarancyjnym oraz Atestem PZG, Aprobatą ITB i Deklaracją Zgodności, co zapewnia o tym, iż nasze zbiorniki spełniają wszelkie wymogi stawiane przez prawo.

Szambo betonowe 5m3 – zapraszamy do zakupu

Wszystkie szamba 5m3 możemy dostarczyć do klienta przy pomocy naszego taniego transportu łączonego praktycznie do każdego miejsca w kraju w czasie od 2 do 4 dni roboczych. Dysponujemy między innymi samochodami ciężarowymi wyposażonymi w dźwigi HDS, które gwarantują szybki i bezpieczny rozładunek na każdym terenie. Jesteśmy polską firmą, a wszelkie produkowane przez nas wyroby są najlepsze w swoich klasach.

Wiedzą o tym setki zadowolonych nabywców, którzy docenili trwałość poszczególnych zbiorników, ich najwyższą jakość wykonania oraz stuprocentową zgodność z wszelkimi deklaracjami oraz wymogami prawnymi względem tych urządzeń. Zapraszamy do zakupu już dziś, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Przeszkolony personel z przyjemnością rozwieje wszelkie wątpliwości telefonicznie lub mailowo.