Szamba betonowe 10m3 (10000l)

Wnętrze całego szamba 10m3 zostało wykończone masą asfaltowo-kauczukową (izolbet), która gwarantuje najwyższy możliwy poziom szczelności. Beton jest wibrowany odpowiednią częstotliwością, dzięki czemu uzyskuje perfekcyjną gęstość i zarazem odporność na duże ciśnienie czy na napór gleby. Cała konstrukcja została oparta na żebrowanych prętach stalowych i odznacza się zachowaniem stałych wymiarów przez cały okres eksploatacji

Szamba betonowe 10000 l – niezawodne i szczelne

Wszystkie szamba betonowe 10m3 mają wymiary zawsze w pełni zgodne z deklaracjami. Wielu producentów nie przykłada do nich należytej uwagi, przez co występuje problem z ich wkopaniem lub brak miejsca na działce przy zbyt dużym odchyleniu wymiarów względem instrukcji. Szamba betonowe 10m3 dostarczamy do naszych klientów przy pomocy taniego transportu łączonego samochodem ciężarowym z dźwigiem HDS w przeciągu jedynie 2-4 dni roboczych, na terenie całej Polski. Zbiorniki są objęte Atestem PZH oraz Aprobatą ITB i gwarancją. Możemy również dokonać ich montażu, w tym wykopu oraz podłączenia zbiornika do budynku. Aby skorzystać z tej opcji, zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania.

Szamba betonowe 10m3 – szczegóły i informacje praktyczne na ich temat

Wszystkie szamba betonowe 10m3 są w niskiej cenie, dzięki czemu na ich zakup może sobie pozwolić każde gospodarstwo domowe. W komplecie sprzedażowym znajduje się między innymi betonowy zbiornik o odpowiedniej pojemności, płyta wierzchnia, kominek o wysokości 50 cm, jak i wieko betonowe i pełna dokumentacja wraz z gwarancją. Dodatkowo każde szambo betonowe 10m3 z montażem lub bez możemy doposażyć w wieko żeliwne, płytę najazdową pod auta osobowe lub ciężarowe. Ponadto naszym klientom oferujemy możliwość domówienia dodatkowe kominka oraz przegrody. Jesteśmy jednym z największych producentów szamb betonowych w kraju, korzystamy jedynie ze sprawdzonych materiałów, a każde szambo wykonujemy z należytą precyzją, zwracając baczną uwagę na ich jakość oraz rozwiązania techniczne. Zapraszamy Państwa do kontaktu oraz do złożenia zamówienia już dziś.