Nasza misja - zadowolenie Klienta.​

Szamba betonowe i zbiorniki na deszczówkę - Szambo Rambo

O firmie

W firmie Szambo Rambo oferujemy najlepsze szamba betonowe jednokomorowe oraz dwukomorowe, a także wiele innych produktów wykonanych z najlepszej jakości betonu klasy B-25. Warto wśród nich wyróżnić piwniczki oraz kanały samochodowe, które spełniają oczekiwania współczesnych klientów już od wielu lat od ich wprowadzenia do naszej oferty. Każdy betonowy zbiornik dostępny w naszej firmie jest wykonany z największą precyzją i przy zastosowaniu nowoczesnej linii produkcyjnej. Blisko współpracujemy jedynie z najlepszymi dostawcami półfabrykatów, dzięki którym nasze zbiorniki na wodę czy szamba betonowe odznaczają się wieloletnią trwałością i odpornością na najbardziej intensywny sposób użytkowania. Zapraszamy do przejrzenia oferty firmy Szambo Rambo, która z pewnością spełni wszelkie oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Szambo przeznaczone dla najbardziej wymagających osób

Każde urządzenie sanitarne wyprodukowane przez naszą firmę jest także w pełni zgodne z zaleceniami oraz wymogami stawianymi między innymi przez prawo. Każde szambo zostało objęte między innymi Atestem PZH, Aprobatą ITB oraz Deklaracją Zgodności, co świadczy o najwyższej jakości wykonania i pełnej zgodności gotowego produktu z jego projektem. Zapewniamy także pisemną gwarancję oraz możliwość taniego transportu łączonego, polegającego na dostarczeniu zbiornika do miejsca docelowego, bez opóźnień i dodatkowych kosztów związanych z transportem. Wykonujemy również wykopy pod szambo wraz z montażem oraz wszelkie inne prace związane z obsługą wszystkich urządzeń i zbiorników betonowych dostępnych w naszej ofercie.

Inne produkty firmy Szambo Rambo również zasługują na uznanie

W naszej firmie znajdują się także kanały samochodowe przeznaczone do samochodów osobowych i ciężarowych, a także nowoczesne piwniczki betonowe zaprojektowane jako schowek, schron lub spiżarnia. Wszystkie dostępne betonowe piwniczki ogrodowe są również objęte okresem gwarancyjnym i z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania współczesnych klientów. Solidna konstrukcja, jednolite odlewy betonowe oraz wytrzymały beton zastosowany do ich produkcji sprawiają, że urządzenia będą służyć przez wiele lat. Z kolei betonowe piwniczki są przeznaczone do wkopania ich w całości bądź w części, można je także postawić bezpośrednio na glebie. Zapraszamy do skorzystania z oferty szamb betonowych jednokomorowych oraz dwukomorowych, a także innych zbiorników w firmie Szambo Rambo!

Galeria

Kontakt

Zadzwoń

załatwimy wszystko za Ciebie